Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigios atostogos Balio saloje, Indonezijoje! Lėktuvų bilietai į abi puses bei 14 naktų su pusryčiais puikiai vertinamoje viloje - tik 721 euras asmeniui! Be to skrendant į priekį, skrydžius parinkome taip, jog prieš atskrendant į Balio salą, dieną praleistumėte įspūdingame Singapūre!

Balio sala yra bene populiariausia bei garsiausia Indonezijos sala, traukianti turistus iš viso pasaulio! Daugiau apie ją sužinosite, pažiūrėję video po apačia.

Kelionės data: Laprkičio  7 - 23

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

balis

balisę

balisėKur nakvoti? 

Parinkome puikią vietą pragyvenimui Balio saloje! Pagal kainos ir kokybės santykį, tai vienas geriausių pasirinkimų Booking.com sistemoje. Kadangi tai savarankiška kelionė, žinoma viešbutį galima keisti į dar pigesnį, tačiau siūlytume atkreipti dėmesį į mūsų parinktą vilą su baseinu bei gerais pusryčiais, kurios kaina yra tikrai nedidelė. Pasiūlymą galite patyrinėti paspaudę šią nuorodą!

vies

visNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI