Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atpigo skrydžiai iš Varšuvos į Katalonijos sostinę - Barseloną! Skrydžiai gruodį ir sausį, abi puses - tik 20 eurų! 

Barselona – Katalonijos sostinė ir šio Ispanijos regiono kultūros lopšys, o taip pat ir vienas iš populiariausių turistų lankomų miestų Ispanijoje. Tai itin kosmopolitiškas miestas, kurio restoranai, barai, naktiniai klubai visuomet pilni žmonių, o tvyrančia gyvybinga ir energinga atmosfera Barselonai greičiausiai neprilygsta joks kitas Ispanijos miestas. Taip pat Barselona yra svarbus Viduržemio jūros uostamiestis bei šalies kultūros, sporto, ekonomikos centras.

Katalonai nuolatos pabrėžia, kad jie – ne ispanai. Katalonijoje gyvena apie 7 mln. gyventojų. Tai didelį savarankiškumą išsikovojusi, savo vėliavą, herbą, parlamentą ir kalbą turinti šalis. Tiesa, Ispanijos sudėtyje. Katalonijoje pats didžiausias atlyginimas ir pensijos. 2003 m. UNESCO pripažino Barseloną geriausiu pasaulio miestu. Ispanai mano, kad katalonai – pasipūtę, išdidūs, gobšūs. Katalonai atsako paprastai: “Dirbkite kiek mes ir gyvensite kaip mes”. Darbštumu, nuoširdumu katalonai panašūs į lietuvius.

Kelionės data:

Gruodžio 5 - 12
Gruodžio 12 - 14
Sausio 9 - 11
Sausio 9 - 16

Kelionės maršrutas: Varšuva - Barselona - Varšuva

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Pigiausi skrydžiai tik perkant su Wizzair lojalumo kortele, kurią galite įsigyti bilietų pirkimo metu! Bilietus perkame čia!

barsa

barsasViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ