Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Ryanair paskelbus akciją, atpigo ir  skrydžiai į Škotijos miestą Glazgą! Tiesioginiai skrydžiai iš Palangos oro uosto - nuo 19,98 eurų į abi puses!

Glazgas nuo Vilniaus nutolęs per 1850 km ir  yra didžiausias Škotijos miestas, laikomas komercine Škotijos sostine. Glazgas įsikūręs ant Clyde upės kranto. Tai industrinis miestas, kuris žinomas kaip architektūros ir kultūros centras. Kasmet jame apsilanko daugybė turistų iš viso pasaulio. Čia puiki vieta ne tik meno ir kultūros gerbėjams, bet ir sporto aistruoliams bei pramogų ieškantiems lankytojams.

Vaikščiojant mieste pajusite tikrąją Škotijos dvasią. Taip pat galima aplankyti Škotijos sostinę Edinburgą, kuris nuo Glazgo nutolęs apie 70km.  Įspėjimas keliaujantiems į Škotiją, jog reikia nusiteikti itin permainingiems orams – tą pačią dieną gali lyti, pūsti stiprus vėjas ir staiga atšilti, išlysti saulė, ir atvirkščiai, saulėta ir šilta diena tapti darganota ir vėsi. Todėl keliaujant pravers įvairūs rūbai, ypač reiktų pasirūpinti lietui ir vėjui atsparesnėmis striukėmis ir gera avalyne.

Kelionės data:

Spalio 5 - 12
Spalio 12 - 19
Spalio 12 - 22

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Visus lėktuvų bilietus perkame oficialiame Ryanair puslapyje, jį galite rasti paspaudę šią nuorodą!

glasViešbutis
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reikėtų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ