Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai į Amaną, Jordaniją! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į abi puses - tik nuo 39,98 eurų į abi puses! Skraidina Ryanair oro linijos.

Mūsų įspūdžiu apie Jordaniją skaitykite čia  

Jordanija yra viena iš kelių arabų valstybių pasaulyje palaikanti normalius santykius su Izraeliu. Pastaruoju metu dėl įvykių Palestinoje atmosfera yra paaštrėjusi, tačiau diplomatiniai santykiai nenutraukti ir sienos atviros. Jordanija yra pripažinusi Izraelio nepriklausomybę ir teisę egzistuoti.

Garsioji Petra

Petra  retas kraštovaizdžio grožio ir architektūrinio meistriškumo derinys! Masyvūs reljefiniai kalnai su kanjonais, tarpekliais, uolų iškyšuliais tęsiasi daugybę kilometrų.

Petros miestas – tikrų tikriausias šedevras. Ne veltui  įtrauktas į naujai sudarytą Septynių pasaulio stebuklų sąrašą!

Akmenyje juostomis kaitaliojasi ryškios spalvos. Raudoną juostą keičia balta, tarp jų įsiterpia gelsvos, violetinės, mėlynos, juodos spalvos gyslos. Bendras uolų fonas – rudai rausvas. Stačios uolos įgavusios keistas formas, tarsi jas būtų palietusi skulptoriaus ranka. Ko gero, šie gamtos dariniai davė idėjų ne vienos įžymios musulmoniškos mečetės statytojui. Pačios sudėtingiausios ir išraiškingiausios šventyklų detalės tikriausiai nukopijuotos štai iš tokių gamtos vaizdų

Kelionės data:  

Gruodžio 9 - 20
Gruodžio 16 - 20
Gruodžio 16 - 23

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kelionės maršrutas: Vilnius - Amanas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Visus lėktuvų bilietus perkame pagal žemiau pateiktus pavyzdžius!
Ryanair puslapis

jordViešbučiai Jordanijoje
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI