Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pasiūlymas Airijos bei Šiaurės Airijos gyventojams! Pigūs skrydžiai į Lanzarotės salą iš Belfasto - tik nuo 26 svarų į abi puses! 

Lanzarotė – Kanarų salynui priklausanti Ispanijos sala, yra įsikūrusi Atlanto vandenyne. Sala anksčiau  yra stipriai nukentėjusi nuo labai stiprių ugnikalnių šiuo metu visiškai „atsigavusi“ ir puikiai vysto turistinę veiklą. Dėl nuostabaus kraštovaizdžio ir aktyvių pramogų nemažai žmonių atkeliauja į šią salą siekdami maloniai praleisto laiko. Pagrindinis miestas saloje – Aresifė, esantis rytinėje pakrantėje. Čia visada rasite pramogų, turėsite dideles galimybes išsirinkti nakvynę viešbutyje, kuriais „nuklota“ visa pakrantė.

Klimatas Lanzarotėje kaip ir visuose Kanaruose yra švelnus ir stabilus ištisus metus, todėl neveltui Kanarų salos yra vadinamos amžinojo pavasario salomis! Lanzarotės sala yra pati sausiausia iš visų Kanarų salų, todėl čia lietų pamatysite ne taip ir dažnai.

Kelionės dataLapkritis, gruodis

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrydžio bilietus galite nusipirkti paspaudę čia!

lansa

 

Viešbutis

10 % nuolaidą gausite pirkdami per šią nuorodą (premiją gražina po viešnagės)

4* viešbučių sąrašas nuo pigiausio iki brangiausio čia!

lanzDaugiau pasiūlymų ieškokite  booking.com, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI