Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Korfu sala - laikoma Europos Havajais! Kodėl? Tai suprasite tik ten nuvykę. Skrydžiai į Korfu iš Lenkijos sostinės Varšuvos - tik 77 eurai į abi puses! 

Korfu miesto senamiestis įsikūręs labai geroje strateginėje vietoje prie Adrijos jūros. Čia daug lankytinų vietų ir bažnyčių. Kerkyros  senamiestyje veikia net 37 bažnyčios, viena nuo kitos nutolusios nedideliu, ne ilgiau nei per 15 min. pėsčiomis įveikiamu atstumu. Tikrai verta pasivaikščioti pėsčiomis po senamiestį ir pajusti jo dvasią, išvysti gražiai tarpusavyje derančius renesanso, baroko bei klasicizmo architektūros stilius. Senoji tvirtovė – 1546 m. pastatyta bizantiško stiliaus pilis. Tai garsiausia ir lankomiausia pilis saloje, stūksanti netoli vienos didžiausių Europoje Spaniados aikštės.

 Kelionės data: Rugpjūčio 19 - 28

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

 Skrydžius galite įsigyti oficialiame Ryanair ir Wizzair puslapiuose!

Wizzair puslapyje perkame lėktuvo bilietą iš Varšuvos į Korfu salą! Pigiausi skrydžiai yra perkant su Wizzair lojalumo kortele, kurią įsigyti galite lėktuvų bilietų pirkimo metu!

warsa

Po to Ryanair oficialiame puslapyje perkame atgalinius skrydžius iš Korfu į Varšuvą!

korfuŠtai ir turime labai pigius lėktuvų bilietus! 

Viešbutis
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ