Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesioginiai skrydžiai į Koso salą, Graikiją  iš Lenkijos sostinės Varšuvos - nuo 70 euro į abi puses! Į kainą įskaičiuotas 20kg bagažas!

Koso sala – ramaus poilsio ir vandens pramogų mėgėjams. Visai greta Turkijos krantų yra nedidelė puikiais smėlio paplūdimiais viliojanti Koso sala. Salą apkeliauti nėra sudėtinga – iš vieno krašto į kitą vos 40 kilometrų, salos kranto linija nusidriekusi 112 kilometrų. Kose gyvena apie 30 000 gyventojų.

Pagrindinis salos kultūrinis ir turistinis centras – miestas Kosas. Jame yra įsikūręs judrus ir gyvybingas uostas. Koso miestelis – strategiškai palanki vieta apsistoti planuojantiems keliauti po Koso salą ar gretimas Graikijos salas, o gal net į Turkiją. Iš Koso patogu pasiekti Kalymnos, Pserimos, Nisiros salas bei Bodrumą. Į šias vietoves kasdien kursuoja keltai.

Švelnus klimatas, gražūs smėlėti paplūdimiai, skaidri jūra, puikios buriavimo galimybės bei energingas naktinis gyvenimas salą daro tarptautiniu turizmo centru.

Kelionės data:

Rugsėjo 4 - 11    70 eur

Rugsėjo 4 - 16    70 eur

Rugsėjo 8 - 16    87 eur

Rugsėjo 15 - 23   81 eur

Rugsėjo 25 - Spalio 2  93 eur

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

kos

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ