Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs tiesioginiai skrydžiai į saulėtąjį Orlandą! Skrydžiai iš Londono į abi puses - tik nuo 273 svarų asmeniui.

Orlandas - šeštas pagal dydį miestas Floridos valstijoje. Miestas pritraukia begalę turistų iš viso pasaulio, čia jų per metus apsilanko virš 40 milijonų. Kaip minėjome į šį miestą galima keliauti su visa šeima, nes čia pramogų tikrai netrūksta. Viena iš Orlando pažibų yra pirmasis pasaulyje Disneilendas!

Šis pramogų parkas įsikūręs netoliese Orlando miesto ir yra populiariausias ir didžiausias visame pasaulyje. Veiklos čia atsiras ir vaikams, ir suaugusiems. Pramogų parke yra keturi terminalai , net trys vandens pramogų parkai, įvairiausių kavinių ir restoranų, parduotuvių, grožio ir sporto kompleksų, o golfo mėgėjai galės leisti laiką penkiuose puikiuose aikštynuose. Jei pasiseks, Disney's Animal Kingdom sektoriuje galite sutikti gorilų bandą, liūtus, žirafas ir kitus gyvūnus

dis

Skrydžio data:  

Sausio 17 - 30
Sausio 24 - vasario 7
Sausio 30 - vasario 10
Vasario 2 - 11
Vasario 20 - kovo 1
Kovo 2 - 9
Kovo 9 - 23

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti lėktuvų bilietus į Orlandą , tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.

virgi Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI