Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atpigo  lėktuvo bilietai į Graikijos salą - Rodą rugpjūčio mėnesiui! Viena gražiausių Graikijos salų, idealiai tinka poilsiui su šeima ar draugais. 

Rodo sala – tai sala, priklausanti Graikijai ir esanti Egėjo jūros rytuose. Tai didžiausia (plotu ir gyventojų skaičiumi) Dodekaneso salyno sala. Sala nuo vakarinių Turkijos krantų yra nutolusi maždaug 18 km.

Rodo sala žymi vienu iš septynių pasaulio stebuklųRodo kolosu. Viduramžiškas Rodo miesto senamiestis yra įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą. Šiandien Rodo sala yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Europoje

rod

Kelionės dataRugpjūčio 4 - 11

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą  arba Ryanair svetainėje.

rodasNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Siūlome apsistoti puikiai įvertintuose Pantheon Deluxe apartmentuose! Užsiregistravę per šią nuorodą, atgausite 10% užsakymo vertės!

studi

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ