Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Radome pigiausius tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į  Italijos sostinę Romą! Tiesioginiai skrydžiai lapkričio mėnesį - tik nuo 66 eurų. Lapkričio mėnesį, Romoje būna apie 16 laipsnių šilumos, todėl tai tikrai geras metas pažintinėms kelionėms, kai turistų skaičius jau yra sumažėjęs.

Roma
 – Italijos  sostinė (nuo 1870 m.) ir didžiausias miestas, esantis šalies centrinėje dalyje prie Tibro upės. Administracinis ir politinis centras (prezidento, ministerijų būstinės), Lacijo regiono sostinė ir pagrindinis miestas. Didelis turizmo centras, turintis daugybę antikinių ir viduramžių paminklų , turtingas muziejais.

“Visi keliai veda į Romą…”  ne iš piršto laužtas pasakymas. Roma  ir jos mieste įsikūrusi maža valstybėlė Vatikanas, yra svarbus turistų, o ypatingai katalikų bažnyčią išpažystančių žmonių traukos centras.  Išgirdus Italijos šalies pavadinimą, kyla malonūs prisiminimai iš šios kelionės: šiluma, didinga architektūra, skaniausios picos bei sūriai, puikus vynas ir nuostabus laikas čia.`

Roma, trevi

Kelionės data:

Lapkričio 9 - 16
Lapkričio 14 - 16
Lapkričio 16 - 23
Lapkričio 21 - 23
Lapkričio 23 - 28

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Roma - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

romaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI