Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Londono bei Birmingemo miestų į Šiaurės Italijoje esantį Veronos miestą! Šiuos skrydžius per kelias minutes radome, dėka Azuon programos! Daugiau apie ją čia!

Verona – miestas šiaurės Italijoje. Mieste gyvena apie 260 000 gyventojų. Verona turistus traukia savo autentiškumu, senamiesčiu bei viduramžius primenančiomis aikštėmis. Būnant Veronoje taip pat rekomenduojame aplankyti nuostabiąją Veneciją, kuri nuo Veronos nutolusi per 100km.

Kelionės data skrendant iš Londono:

Vasario 8 - 10

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

lo

Kelionės data skrendant iš Birmingemo:

Kovo 21 - 25

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

bir

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ