Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Vėl atpigo lėktuvo bilietai iš Jungtinės Karalystės skrendant į Portugalijai priklausančią Madeiros salą! Tiesioginis skrydis iš Edinburgo  į amžinojo pavasario salą - tik nuo 66 eurų į abi puses! 

Puiki proga nukeliauti į Atlanto vandenyne esančią Madeiros salą! Tik 4h lėktuvu ir Jūs jau nuostabią gamtą turinčioje saloje. Labai didelis datų pasirinkimas, todėl jei Jums netinka mūsų parinktas kelionės laikotarpis, galite parašyti mums į e-paštą, jog surastume Jums tinkančius pigiausius lėktuvo bilietus.

Už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų, bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje čia visada čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Tai nuostabioji Madeiros sala!

Gamtos mylėtojai Madeiroje gali pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriu ir levadomis; naujienų mėgėjams patiks paragauti anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių; gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos į skrandį nuplaus įžymiuoju madeiros vynu... Kad ir ką beveiktumėte Madeiroje, jus visur ir visada lydės ore tvyrantis gėlių aromatas.

madKelionės data

12.17 - 12.24

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą

madeiNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.c

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI