Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atpigo skrydžiai iš Londono į Kanarų salyne esančią Lanzarotės  salą! Skrydžiai  į per 2700 km nutolusią Lanzarotę  - tik nuo 34 svarų į abi puses! 

Lanzarotė – Kanarų salynui priklausanti Ispanijos sala, yra įsikūrusi Atlanto vandenyne. Sala anksčiau  yra stipriai nukentėjusi nuo labai stiprių ugnikalnių šiuo metu visiškai „atsigavusi“ ir puikiai vysto turistinę veiklą. Dėl nuostabaus kraštovaizdžio ir aktyvių pramogų nemažai žmonių atkeliauja į šią salą siekdami maloniai praleisto laiko. Pagrindinis miestas saloje – Aresifė, esantis rytinėje pakrantėje. Čia visada rasite pramogų, turėsite dideles galimybes išsirinkti nakvynę viešbutyje, kuriais „nuklota“ visa pakrantė.

Klimatas Lanzarotėje kaip ir visuose Kanaruose yra švelnus ir stabilus ištisus metus, todėl neveltui Kanarų salos yra vadinamos amžinojo pavasario salomis! Lanzarotės sala yra pati sausiausia iš visų Kanarų salų, todėl čia lietų pamatysite ne taip ir dažnai.

Kelionės data:  

Gruodžio 5 - 9
Gruodžio 5 - 12
Gruodžio 7 - 15

Kelionės maršrutas: Londonas - Lanzarotė - Londonas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame per šią nuorodą!

lanzaViešbučio užsakymas:
Lanzarotėje apartamentų pasirinkimas tikrai gausus, rasite tiek prabanga tviskančių apgyvendinimo įstaigų tiek paprastesnių!

10 % nuolaidą gausite pirkdami per šią nuorodą (premiją gražina po viešnagės)

lanzar

102698571Daugiau pasiūlymų ieškokite  booking.com, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ