Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: kolumbokeliones@gmail.com ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Neįtikėtinai pigūs lėktuvo bilietai į Malaizijos sostinę - Kuala Lumpūrą! Tiesioginiai skrydžiai iš Londono - tik nuo 233 eurų! Rekomenduojama skrendant į Pietryčių Aziją aplankyti ir šalia esančias salas, kurias nebrangiai pasieksite su pigių oro linijų kompanija Air asia.

Malaizija - tolima Pietryčių Azijos karalystė, nuo Lietuvos nutolusi apie 9000 km. Malaizija  yra kontrastinga šalis, kurioje susilieja daug skirtingų kultūrų, religijų. Šalis, kurioje gyvybe alsuoja seniausios pasaulio džiunglės su unikalia gyvūnijos įvairove ir jose tebegyvenančiomis gentimis.Malaizijos salos pakerės Jus savo grožiu, baltu paplūdimio smėliu ir žydru vandeniu.

Malaizijai priklausančios nuostabaus grožio salos, kurių dauguma nėra labai išreklamuotos, todėl dar nesugadintos masinio turizmo ir vis dar galima surasti tikrą rojų Žemėje su pakankamai išvystytomis ir kokybiškomis paslaugomis turistams.  Sostinėje Kuala Lumpūre galima savo akimis pamatyti įspūdingus– 451m aukščio Petronas bokštus dvynius. Malaizijoje galima rasti beveik viską - išskyrus tikrą žiemą, nes jos čia nebūna, bet yra galimybė pasimėgauti dirbtiniu sniegu su žiemos imitacija po uždaru stogu.

malai

Kelionės data: birželis - liepa

Kelionės maršrutas: Londonas - Kuala Lumpūras - Londonas

Norėdami pasirinkti miestą iš kurio skrisite ir nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Jei turite klausimų, visada galite  parašyti mums į elektroninį paštą: kolumbokeliones@gmail.com 

kuala

 

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI