Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Puiki galimybė gyvenantiems Norvegijoje aplankyti Lenkiją! Pigūs lėktuvo bilietai į  vieną gražiausių Europos miestų - Krokuvą! Labai didelis datų pasirinkimas, galima keliauti tiek kelioms dienoms, tiek ir  visai savaitei. Pigiausių bilietų kainos prasideda vos nuo 26 eurų į abi puses!

Krokuva yra trečias pagal dydį Lenkijos miestas. Taip pat daugelio turistų nuomone tai yra pats gražiausias Lenkijos bei vienas gražiausių miestų Europoje. Krokuvos senamiestis paliks neišdildomus įspūdžius. Krokuvos mieste yra 39 bažnyčios, 25 vienuolynai, daugybė varpinių bei kitų istorinių paminklų. Šiame mieste taip pat buvo laidojami karaliai bei laidojami dabartiniai valstybės vadovai. Miestas turi daugybę sąsajų su Lietuvą bei mūsų bendra istorija.

krokSkrydžio data:

Sausio 14 - 17
Sausio 22 - 24
Sausio 29 - vasario 1
Vasario 22 - 25
Kovo 4 - 7

Skrydžio maršrutas:  Oslas - Krokuva - Oslas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

kroNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ