Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai į Italijos šiaurinėje dalyje esantį Milano miestą! Tiesioginiai skrydžiai iš Oslo - tik nuo 30 eurų į abi puses! 

Milanas ne veltui vadinamas mados sostine. Šiame mieste rasite garsiausius pasaulyje prekinius ženklus, tiek ir pačias naujausias mados kolekcijas, todėl neretas atvejis kai žmonės atskrenda į šį miestą vien tam, jog apsipirkti. Tačiau miestas garsėja ne vien mada, tačiau ir architektūra!

Miestas turi daug garsių pastatų, tarp jų: Duomo- Milano katedra, La Scala, Castello Sforzesco pilis, Breros rūmai, Santa Maria delle Grazie bažnyčia ir vienuolynas su da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė. Tačiau tikrovėje šie pastatai pranoksta vaizduotę!

Kelionės data:

Lapkričio 15 - 22
Lapkričio 15 - 19
Lapkričio 19 - 22
Lapkričio 19 - 26
Lapkričio 26 - 29

Kelionės maršrutas: Oslas - Milanas - Oslas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.milaViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Užsisakę per šią nuorodą, atgausite 10% sumos po apsistojimo viešbutyje!

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI