Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs skrydžiai iš Stokholmo miesto į Floridos pažibą - Majamį! Tiesioginiai skrydžiai - tik nuo 231 euro į abi puses!  Skrendama į netoli Majamio esantį Fort Lauderdeilo oro uostą.

Majamis- prie Atlanto vandenyno, Floridos valstijoje.  Majamis yra svarbus Jungtinių Amerikos Valstijų miestas. Puikiai išvystytas turizmas, verslas ir transportas. Tropinis klimatas yra didžiausias privalumas. Tai puikus kurortinis miestas, norintiems gero oro, puikių paplūdimių, skanaus maisto ir pramogų.
Majamis turistus traukia savo paplūdimiais, nes jų čia tikrai netrūksta! Žurnalas ,, Forbes'' 2008 metaism, Majamį išrinko švariausiu JAV miestu.

Florida – įspūdinga žemė, jos puikios klimato sąlygos leidžia patogiai gyventi ištisus metus. Majamyje yra daugiau nei 800 parkų ir tai vienintelis JAV miestas, kuriame yra du atskiri nacionaliniai parkai: Biscayne National Park ir Everglades National Park.

Lankytinos vietos:

Majamio zoologijos sodas – puiki vieta, kur galima praleisti visą dieną;

Everglades Nacionalinis parkas- pietinėje Floridos dalyje yra Everglades Nacionalinis parkas.

Beždžionių džiunglės – tropinis parkas;

Koralų pilis – viena iš įspūdingiausių vietų Pietų Floridoje;

South Beach paplūdimio kompleksas– lankomiausia Majamio vieta;

majamiSkrydžio data: 

Gegužės 9 - 23

Skrydžio maršrutas: Stokholmas - Majamis - Stokholmas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti Momondo.com  svetainėje.

majamNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI