Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tokios mažos kainos seniai nebuvo! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Berlyną - tik 20 eurų! Verta paminėti, jog tokių bilietų datos nėra pačios palankiausios, tačiau daug didesnis datų pasirinkimas už 30 eurų kainą!

Berlynas - Vokietijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, kuriame gyvena apie 3,3 milijono žmonių. Berlynas įsikūręs prie Šprė upės (Spree). Miestas - itin gyvybingas miestas, kuriame veiklos apstu ir verslininkams, ir meno puoselėtojams, ir kultūros gerbėjams, ir pramogautojams. Istorijos mėgėjai čia tikrai turės ką veikti, nes mieste yra per 170 įvairiausių muziejų! Per antrąjį pasaulinį karą miestas buvo visiškai sugriautas, tačiau puikiai atstatytas, kuriame yra gausybė žaliųjų zonų, parkų, yra ežerų, miškų.

Lankytinos vietos:

Brandenburgo vartai;

Berlyno katedra;

Muziejų sala;

Berlyno siena;

Aleksandro aikštė.

berlin

Skrydžio data:spalis 

10.01 - 10.20  (20 eurų)
10.11 - 10.08
10.01 - 10.06

Bilietus galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

ber

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ