Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Nebrangūs lėktuvo bilietai į Kaukazo šalį - Gruziją! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus iki Kutaisio miesto - tik nuo 80 eurų į abi puses. Rekomenduojama įsigyti ir Wizzair lojalumo kortelę, su kuria gausite mažiausiai 20 eurų nuolaidą bilietams.

Visu pirma pakalbėkime apie pačią  Gruziją. Tai šalis, kurioje yra visko: sieros prisotintų, iš žemės trykštančių mineralinių vandenų, alpinistų ir slidininkų pamėgti Kaukazo kalnai, iki šių dienų vienuolių prižiūrimų šimtmečių istoriją menančių gruzinų stačiatikių bažnyčių, pagal  senovės tradicijas gaminamo vyno,  taip pat niekur nematytos architektūros statinių, atradimais žavinčių ir gamta kerinčių parkų ir žinoma sotaus ir lietuvio gomuriui malonaus maisto ir nepaprastai svetingų vietos žmonių.

Kutaisis – Gruzijos miestas, įsitaisęs pusiaukelėje tarp šalies sostinės Tbilisio ir Juodosios jūros kurortų. Tai miestas, galintis pasigirti turtinga istorija, trunkančia jau daugiau nei 3500 metų, ir ne kartą turėtu vienos ar kitos valstybės sostinės titulu. Kutaisis laikomas vienu seniausiu miestu pasaulyje!

Kutaisio istorija įdomi ir kupina netikėtų detalių, leidžiančių patikėti, jog šis miestas yra vienas seniausių pasaulyje. Jau vien tai, jog būtent į šį miestą plaukė legendiniai argonautai, Jasono vedami ieškoti Aukso vilnos, apgaubia šį antrąjį pagal dydį Gruzijos miestą paslapties šydu. Manoma, jog čia savo sostinę buvo įkūręs Kolchidės, arba Pietų Kaukazo, karalystės valdovas Aetas, o antikinėje Graikijoje šis kraštas buvo laikomas vieta, kur teka saulė, mat nedaug kas buvo nukakęs toliau į rytus. Apibendrinant, Gruzijoje sutiksime tikrai šiltus žmones, skanų maistą bei vyną ir žinoma nuostabią gamtą.

www.hdfinewallpapers.com

Skrydžio data: lapkritis

11.20 - 11.23
11.16 - 11.23

Skrydžio maršrutas:Vilnius - Kutaisis - Vilnius

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti Wizzair.com svetainėje .

kutaisi
Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.
Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI