Šiuos pigius skrydžius radome ,,Azuon'' programos dėka!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Grįžo pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Švedijos pietinėje dalyje įsikūrusį miestą - Malmę! Tiesioginiai skrydžiai - nuo 8 eurų į vieną pusę! 

Malmė - trečias pagal dydį miestas Švedijoje, pagal gyventojų skaičių nusileidžiantis tik Geteborgui (Göteborg) ir Stokholmui (Stockholm). Seniau Malmė priklausė Danijai, todėl nenustebkite jei pastebėsite, jog miestas panašus į Kopenhagą, nes turi nemažai panašumų tiek architektūra, tiek kultūra.
Nuo 2000-ųjų metų čia pastatytas vienas didžiausių tiltų Europoje, jungiantis Malmė su Kopenhaga, todėl jei būsite Malmėje nepraleiskite progos aplankyti ir Danijos sostinės. Tiltą sudaro 8 km ilgio kelias virš jūros, 4 km dirbtinė sala ir 4 km ilgio tunelis.

Lankytinos vietos :

Moderna Museet - tai modernaus meno muziejus, įkurtas buvusioje elektrinėje;

Mažoji aikštė (Lilla Torg) yra mėgstama turistų ir vietinių žmonių vieta. Viename jos gale yra dengtas turgus, kavinių, restoranų;

Malmės rotušė buvo pastatyta 1546 m. Ji stovi pagrindinėje miesto aikštėje;

Malmės pilis (Malmohus) buvo pastatyta 15 a. Danijos karaliaus Kristijono III. Pilyje įsikūrę net keli muziejai - Malmės miesto muziejus, Gamtos istorijos muziejus ir Malmės meno muziejus;

Turning Torso - tai Malmės vizitinė kortelė, modernus 190 m aukščio gyvenamasis pastatas;

Šv. Petro bažnyčia (St. Petri Kyrka) - seniausias pastatas Malmėje.

malmoSkrydžio data: 2017

Sausio 15 - 18
Sausio 19 - 22
Vasario 5 - 8

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Malmė - Vilnius

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą

malmoNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI