Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigiausi šiuo metu lėktuvo bilietai į Švedijos sostinę - nuo 19.98 eurų asmeniui į abi puses! Į vieną pusę, galima nuskristi tik už 9.99 euro. 

Stokholmo salyną sudaro daugiau nei 24 000 tūkstančiai mažyčių salelių, tačiau tik maža jų dalis yra apgyvendinta. Šiltuoju metu laikotarpiu, populiari atrakcija yra pasiplaukiojimas po Stokholmo archipelagą.
Stokholmas įkurtas prieš 700 metų, todėl mieste tikrai yra į ką pažiūrėti. Rekomenduojama lankantis Stokholme, miestą apžiūrėti pėščiomis arba valtimis, nes tai taip pat yra miesto transporto dalis. Nors Italija yra laikoma kavos sostine, tačiau būnant Stokholme nuodėmė būtų neparagauti kavos, nes čia jinai gaminama ne ką blogiau nei Italijoje. Beje švedai kavos išgeria tikrai daug!

Lankytinos vietos:

Skansen lauko muziejus- tai seniausias lauko muziejus pasaulyje.

Vasa muziejus. Muziejus gali pasigirti tuo, jog turi vienintelį išsaugotą XVII amžiaus laivą visame pasaulyje.

Stokholmo akvariumas – vandens muziejus. Jame įžengsite į gyvą Amazonės mišką su didžiuliais šamais, piranijomis ir rajomis

Pajuskite karališką didybę.Vienas didingiausių Švedijos sostinės pastatų – Karališkieji rūmai, kurie nors ir nebėra karališkosios šeimos rezidencija, tačiau tebenaudojami oficialioms ceremonijoms.

Miesto rotušė – miesto simbolis, kurį puošia trys karūnos.

sto

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Stokholmas - Vilnius

Skrydžio data: 2017

Kovo 8 - 12
Kovo 15 - 19
Kovo 22 - 26
Kovo 29 - balandio 2

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

stokNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ