Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Marakešas - miestas dažnai matomas įvairiuose filmuose! Lietingą rudenį iškeiskime  į šilumą, kurią siūlo Marokas! Tiesioginiai skrydžiai iš Oslo į vieną lankomiausių Maroko miestų Marakešą - tik nuo 88 eurų (814 Nkr) į abi puses!

Marakešas  – ketvirtas pagal dydį Maroko miestas bei vienas iš keturių „Maroko imperatoriškųjų“ miestų (kiti – Rabatas, Fesas ir Meknesas) įsikūręs šalies centrinėje dalyje, šalia Aukštųjų Atlaso kalnų papėdės. Miesto senamiestis įtrauktas į Unesco saugomų objektų sąrašą.

Berberų, arabų ir maurų kultūra, rytietiški prieskoniai, Saharos dykumos peizažas, Atlaso kalnai tolumoje, žavingos slaptynės… ir viskas su prancūzišku akcentu. Šiame Maroko mieste egzotiškų detalių pilna visur: autentiškais motyvais puošti viešbučiai, užslėpti kampeliai senamiesčio gatvelėse, marokietiškas maistas ir gėrimai tradicinio stiliaus kavinėse, amatininkų dirbiniai ir kiti suvenyrai spalvingose ir chaotiškose turgavietėse, mečetės ir minaretai, sustiprinantys marokietiško sąmyšio dvasią. Neveltui šiame mieste dažnai atostogas leisti mėgdavo Vinstonas Čerčilis.

marokas54

Kelionės data

Lapkričio 15 - 22

Lapkričio 22 - 29

Gruodžio 6 - 13

Kelionės maršrutas: Oslas - Marakešas - Oslas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame Ryanair svetainėje. Skrydžių informaciją rasite žemiau esančiame paveikslėlyje!

marakes

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI