Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Neįtikėtinai pigūs lėktuvo bilietai į Ispanijos salą - Menorką! Skrydžiai iš Belfasto į abi puses - tik 29 svarai. Skrydis jau už poros savaičių!

Siūlome aplankyti Balearų salynui priklausančią salą - Menorka. Mažiausiai apgyvendinta ir ramiausia Balearų sala. Ji garsėja savo laukine ir nepaprastai žalia gamta bei civilizacijos mažai paliestomis pakrantėmis. Maljorka daug garsesnė sala savo pavadinimu, todėl Menorkoje nesutiksite tokio žmonių srauto, kaip kaimyninėje Maljorkoje.

menorka 2

Kelionės data: 08.24 - 09.07

Kelionės maršrutas: Belfastas - Menorka - Belfastas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Menorka

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI