Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: kolumbokeliones@gmail.com ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Daugeliui žmonių augintinis yra daugiau  nei tik kompanionas, tai kaip šeimos narys. Tai reiškia, kad daugeliui iš mūsų patinka/patiktų keliauti su augintiniu. Deja, ne visi turi tokią gerą nuomonę apie mūsų keturkojus draugus ir daugelyje vietų galima pamatyti, kad šie mūsų augintiniai nėra laukiami tam tikrose vietose.  Tačiau Europoje viskas yra kiek kitaip, ir daugelis šalių yra draugiškos mūsų augintiniams. Tam yra sukurta nemažai vietų, kurios pritaikytos ir mūsų mylimiems keturkojams draugams. Pateiksime aštuonias vietas, kuriose Jūsų augintiniai bus mielai laukiami:

  1. Norvegija

Sakoma, kad Skandinavijos šalys: Švedija, Danija, Norvegija yra mažiau draugiškos mūsų augintiniams, tačiau tai nereiškia, kad visur. Kai kuriose vietose atsivesti augintinį yra netgi sveikintina. Puikus pavyzdys yra Norvegijos garsūs fiordai, kuriais galite keliauti kruiziniais laivais. Jūsų šuo yra labai kviečiamas prisijungti keliauti kartu ir  bus priimamas kaip ir visi svečiai.  Oslas – Norvegijos sostinė, turi nemažai viešbučių, kurie yra draugiški gyvūnams, tad rasti gyvenamą vietą kartu su savo augintiniu Jums neturėtų kilti daug problemų. Osle taip pat yra daug atvirų vietų, kur šeimininkai gali lankytis su savo gyvūnu. Visgi uždarose patalpose, restoranuose, parduotuvėse bei viešajame transporte, keliauti su gyvūnu yra iššūkis, kuris gali baigtis ir ne pačiu didžiausiu svetingumu.

  1. Jungtinė Karalystė

Įvedus gyvūnų laikymo instruktažą, ši šalis tapo dar draugiškesnė mūsų keturkojams draugams. Vis daugiau ir daugiau lankytojų kartu su savimi atsiveša ir savo gyvūnus, ypač iš ES šalių. Visgi šunims ir katėms atvykus iš Amerikos, reikia įvesti karantiną. Kai karantinas baigiasi, gyvūnams yra atviri keliai. Nacionalinė geležinkelių sistema priima gyvūnus įvairių dydžių, tai reiškia, kad Jūs galite keliauti visur, kur norite, ar tai bus Kornvalas pietuose, ar  Šiaurės Škotijos aukštumos. Jungtinė Karalystė taip pat siūlo daugybę žalios erdvės su daug nacionalinių parkų, kuriuose esate laukiami pasivaikščioti su gyvūnėliais.  Yra daugybė patalpų draugiškų gyvūnams visoje Jungtinėje Karalystėje.

  1. Airija

Viena Airijos dalis yra draugiškesnė gyvūnams, kita ne tokia draugiška.  Dublinas yra laikomas kaip draugiškas gyvūnams, ir restoranų savininkai džiaugsis, jeigu terasoje šalia sėdės ir Jūsų keturkojis bičiulis. Su sąlyga, kad jie bus su pasaitėliu. Daugelis viešbučių taip pat yra draugiški gyvūnams. Gyvūnai nėra per labiausiai pageidaujami ant pėsčiųjų takų būti palaidi, nes šalyje išvystyje avininkystė, todėl svarbu gyvūnus laikyti su pavadėliu.O Kilarnio Nacionalinis parkas  mielai priims Jus pasivaikščioti su savo augintiniu. Visgi geriausias variantas, vykstant atostogauti su gyvūnu, išsinuomoti Kotedžą, nes gyvūnėlis kartu galės būti kaime.

  1. Olandija

Olandija labiausiai žinoma, kaip draugiška dviračiams, tačiau jos miestas Amsterdamas taip pat yra draugiškas iš gyvūnams. Daugelis viešbučių bei restoranų turi galimybę priimti kartu ir gyvūnus, dažnai ir parduotuvės tam nesipriešina ir leidžia gyvūnėlius vidun (visgi reikėtų atsiklausti). Yra nemažai parkų draugiškų šunims. Oster parkas turi dvi zonas: vienas vaikams, o kuriame šunims negalima būti, o kita zona, kur šunį atsivesti netgi sveikintina.

kat

  1. Šveicarija

Šveicarijoje šunys taip pat laukiami daugumoje parduotuvių ir viešbučių. Viešasis transportas yra taip pat draugiškas gyvūnams. Visos katės ir šunys yra leidžiami keliauti traukiniu, nors jūs dažniausiai turėsite nupirkti jam bilietą už pusę kainos. Mažesni gyvūnai privalo sėdėti rankinėje ar kelionės krepšyje.

  1. Italija

Italija taip pat tarp gyvūnų mylėtojų, suteikia galimybę įsivesti į viešbučius, parduotuves ir netgi restoranų vakarines zonas. Šiaurės Italija laikoma draugiškesnė šunims, nei pietų Italija.  Taip pat dažnas viešasis transportas priima gyvūnus važiuoti kartu, tik kai kurie reikalauja antsnukių šunims, bei susimokėti pusę bilieto kainos. Kai kurie viešbučiai taip pat ima papildomus mokesčius už gyvūnus.

2.Vokietija

Vokietijoje, kaip ir kitose ES valstybėje, šuneliai laukiami parduotuvėse bei viešbučiuose. Kartais už tai paprašoma papildomo mokesčio. Maži šunys yra laukiami ir restoranų vakarinėse zonose, tačiau dideli šunys nėra tokie laukiami. Dažnai šuns reikalaujama turėti antsnukį ir visada pavadėlį. Visgi apsidraudžiant, būtų gerai apie gyvūnų priėmimą į tam tikras įstaigas, pasiklausti prieš vedantis.

1.Prancūzija

Ši šalis yra draugiškiausia iš visų Europos šalių. Šunys yra dažniau laukiami į vakarines restorano zonas, nei nelaukiami. Prancūzijos gatvėje būtų keista pamatyti šunį, paliktą prie durų, kol šeimininkas yra parduotuvėje ar restorane. Be abejonės, dauguma viešbučių, gyvūnus mielai priima.

Taigi, pirmyn su visa šeima į kelionę po Europa, ir nepamirškit savo augintinių, kurie nori būti visada šalia 🙂

 

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI