Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Keliaujame pailsėti savaitei į Graikiją 2019 vasaros sezono metu! Viena gražiausių Graikijos salų, idealiai tinka poilsiui su šeima ar draugais.  Keliaujant dviese, tiesioginis skrydis + Apgyvendinimas apartamentuose kainuos tik 335 eurai/asmeniui!

Rodo sala – tai sala, priklausanti Graikijai ir esanti Egėjo jūros rytuose. Tai didžiausia (plotu ir gyventojų skaičiumi) Dodekaneso salyno sala. Sala nuo vakarinių Turkijos krantų yra nutolusi maždaug 18 km.

Rodo sala žymi vienu iš septynių pasaulio stebuklųRodo kolosu. Viduramžiškas Rodo miesto senamiestis yra įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą. Šiandien Rodo sala yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Europoje

rod

Kelionės data:

Liepos 27 - Rugpjūčio 3

Liepos 13 - 20

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą  arba Ryanair svetainėje.

Rodo sala

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Siūlome apsistoti puikiai įvertintuose Georgia Old Town Apartments! Užsiregistravę per šią nuorodą, atgausite 10% užsakymo vertės!

apartamentBooking.com

NĖRA KOMENTARŲ