Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super lėktuvų bilietų kaina skrydžiams į Londoną! Tik šiandien tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus - tik nuo 21,18 euro į abi puses! Pigiausi skrydžiai yra perkant su Wizzair lojalumo kortele, kurią galėsite įsigyti lėktuvų bilietų pirkimo metu. Kodėl verta įsigyti čia lojalumo kortelę, skaitykite čia!

Londonas – Jungtinės Karalystės sostinė ir didžiausias miestas Europos Sąjungoje pagal gyventojų skaičių. Šis miestas yra spalvingas visom prasmėm: skaičiuojama, jog čia gyvenantys žmonės kalba daugiau nei 300 skirtingų kalbų. Kadangi mieste dauguma pastatų neviršija 10 aukštų, Londono plotas yra didžiulis. Atskiri Londono rajonai labai skirtingi – kartais atrodo, jog tai skirtingi miestai. Londone yra apie 160 muziejų, 100 teatrų, 80 parkų, 4 tarptautiniai oro uostai ir 8 geležinkelio stotys.

Kodėl verta aplankyti Londoną?
Rūmai, architektūriniai paminklai, stulbinantys parkai, futbolas, garsiausių pasaulyje muzikos grupių koncertai, populiarių dizainerių parduotuvės – tai viskas, kas traukia smalsiausių keliautojų minias čia, į Londoną. Gausybė pigių skrydžių bendrovių bei internetu siūlomos akcijos padeda augančiai turizmo plėtrai, o netoliese įsikūrę oro uostai leidžia akimirksniu atsidurti įvykių centre.

Kelionės data:

Rugsėjo 20 - 27
Rugsėjo 26 - spalio 3
Rugsėjo 27 - spalio 3

Kelionės maršrutas:  Vilnius - Londonas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

pirmas du

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ