Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Puikios naujienos keliautojams skraidantiems lėktuvu! Nuo šiol Wizzair kompanijos lėktuvai kils ir į Varšuvą! 

     Pigios vengrų oro linijos Wizz air, paskelbė puikias naujienas! Nuo šiol jų lėktuvai skris iš Vilniaus į Varšuvos Šopeno oro uostą. Tai ilgai lauktos ir tikrai džiugios naujienos keliautojams, kadangi Europa dabar tampa dar arčiau ir vis daugiau miestų bus pasiekiami jungiamaisiais skrydžiais!

Kokios lėktuvų bilietų kainos?

    Kainos kaip ir reikėjo tikėtis neturėtų kandžiotis, kadangi tai pigių oro linijų kompanija. Pigiausių skrydžių kainos - tik nuo 14,99 eurų. O turintiems Wizz air lojalumo kortelę, bilietai atpigs iki 9,99 euro! Kaip matome skrydžių kainos beveik tokios pačios kaip keliaujant Lux Express autobusais, tik skirtumas tas jog miestą pasieksite daug greičiau. Lėktuvai kils 4 kartus per savaitę, o pirmieji skrydžiai prasidės nuo rugsėjo 18 dienos. Lėktuvo bilietai jau prekyboje, todėl galima jau užsirezervuoti skrydžius kitiems metams.

k

Kuom svarbus Varšuvos Šopeno oro uostas?

    Šopeno oro uostas yra pats didžiausias visoje Lenkijoje ir per metus aptarnauja apie 40 procentų visų į Lenkiją atvykstančių keliautojų. Nuo šiol tai bus lyg tiltas į pasaulį, nes iš šio oro uosto lėktuvai kylą po visą pasaulį! Tiesioginiai skrydžiai vykdomi į tokias egzotines valstybes kaip: Vietnamą, Tailandą, Keniją, Meksiką, Šri lanką ir kitas tolimas valstybes. Nuo  šiol mažiau reikės ieškoti skrydžių iš kitų Europos didžiųjų miestų, kurie skraidina tolimomis kryptimis.

 Geresni kelionių agentūrų pasiūlymai!

     Daugelis atostogų ieško per kelionių agentūras, todėl dabar pasirinkimas dar didesnis! Lenkijoje yra daugybė puikių kelionių agentūrų, kurios siūlo įspūdingas atostogas už dažnai nerealiai mažas kainas. Pasirinkimas dar didesnis! Norite į Tailandą su viskas įskaičiuota? Skrisdami iš Varšuvos nesunkiai galite įsigyti kelionės paketų su viskas įskaičiuota vos nuo 1000 eurų asmeniui, o kartais ir dar pigiau! Ką jau kalbėti apie paskutinės minutės pasiūlymus, kurių čia surasite kasdien, tereikia išsirinkti iš gausybės puikių pasiūlymų. 

    Grįžtant prie pigių skrydžių, vien dabar rašant šį straipsnį atsirado lėktuvų bilietai į Vietnamą, vos už 205 eurus į abi puses... Kaina yra tiesiog nereali! Taigi nuo šiol dairysimės pigių skrydžių ir iš Varšuvos.

Varšuva - nuostabus miestas!

    Keliauti į Varšuvą galima ne tik dėl atostogų. Lenkijos sostinė puikia tinka ir praleisti linksmai laiką su draugais. Vis daugiau lietuvių čia traukia savaitgalio praleidimui. Miestas turintis 1.7mln gyventojų, o su priemiesčiais virš 3mln, tikrai pasiūlys ką nuveikti. Čia daug muziejų bei jaunimui pritaikytų lankymosi vietų bei prekybos centrų, kur neretai sutiksime ir savo tautiečius.

     Apibendrinant, ši naujiena yra iš ties džiuginanti ir suteikianti dar daugiau laisvės keliaujant ir susisiekiant su mūsų kaimyne. Džiugu, jog pigiai ir greitai galėsime pasiekti svarbiausia Lenkijos oro uostą!

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI