Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Ukrainian Airlines, skelbia išankstinį lėktuvų bilietų išpardavimą 2018 metams! Iš Vilniaus į prašmatnųjį Dubajų galima nuskristi vos už 113 eurų į abi puses! Tiesa vienas minusas yra, nes į kaina įskaičiuotas tik rankinis 7kg bagažas, bet skrendant į tokią karštu klimatu pasižyminčią valstybę, tiek bagažo pilnai turėtų užtekti! Taip pat iš Dubajaus nuskristi į Indijos miestą Mumbajų - kainuos tik 199 eurus į abi puses! Bendra skrydžių kaina skrendant iš Vilniaus į Dubajų bei Mumbajų į abi puses - tik 312 eurų!

Dubajuje pamatysite:

1. Aukščiausią pasaulyje 828m pastatą!
2. Brangiausius pasaulyje fontanus!
3. Pirmąją pasaulyje uždarą slidinėjimo kompleksą!
4. Įspūdingą dirbtinę salą ir dar daug visko!

Su kuo pirmiausiai asocijuojasi Dubajus? Su prabanga!  Tuo įsitikinsite kai ten nuvyksite, nes prabangos ten tikrai netrūksta. Dangoraižiai ir  didžiulės garsiausių pasaulio ženklų parduotuvės - tai mažiausiai ką ten pamatysite. Įspūdingai skamba vien tai, jog miestas yra pastatytas dykumoje. Jei pasaulyje atsiranda koks nors įspūdingas statinys, tai galite ne abejoti, jog greitu metu Dubajuje atsiras dar įspūdingesnis.

Dubajaus  miesto politika yra ta, jog jis turi būti prabangiausias pasaulyje miestas. Atvykus į šį miestą sunku būtų  dėlto pasiginčyti. Čia vietinis gyventojas nenustebs pamatęs Ferrari ar Lamborghini automobilį, nes jų čia tikrai netrūksta. Verta paminėti, jog vietinių gyventojų čia labai mažai. Apie 90 % Dubajaus gyventojų sudaro atvykėliai.

Reiktų žinoti, jog vasarą ten būna labai karšta! Mūsų komanda yra buvusi Dubajuje liepos mėnesį ir gali tai patvirtinti iš patirties, nes dieną temperatūra dažnai pakyla iki 45 laipsnių pagal Celsijų.

Siūlome pasigrožėti Dubajaus fontanais!

Kelionės data:2018 metų vasaris

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Kijevas  - Dubajus - Mumbajus - Dubajus - Kijevas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Perkame lėktuvų bilietus: Vilnius - Kijevas - Vilnius
Kelionės data: vasario 8 - 19
Perkame paspaudę šią nuorodą!
vienasdu

Perkame lėktuvų bilietus: Kijevas - Dubajus - Kijevas
Kelionės data: vasario 8 - 19
Perkame paspaudę šią nuorodą!
34

Perkame lėktuvų bilietus: Dubajus - Mumbajus - Dubajus
Kelionės data: vasario 12 - 18
Perkame paspaudę šią nuorodą!

indijaSkrydžius susidėlioti galite kaip tik norite! Galite Dubajuje praleisti nuo kelių dienų iki kelių savaičių, taip pat pasilikti ir susipažinti su Ukrainos sostine - Kijevu!

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Vasario mėnesį labai didelės nuolaidos apgyvendinimui Dubajuje!

dubajus


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ