Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super pasiūlymas Ispanijos gerbėjams! Vienos kelionės metu aplankykite Katalonijos sostinę Barseloną bei Balearų salose esančią Maljorką - tik už 65 eurus! 

Maljorkos sala yra didžiausia Balearų salyno sala. Jos plotas yra 3640 kv. km, o pakrantės ilgis 554 km. Kitos didžiausios Balearų salyno salos - Ibiza, Menorka ir Formentera. O iš viso salyne priskaičiuojama apie 150 salų, tačiau dauguma jų tėra nedidelės uolėtos negyvenamos salelės. Balearų salynas yra autonominis Ispanijos regionas, kurio sostinė - Maljorkos Palma. Saloje dvi oficialios kalbos: katalonų ir ispanų.

Gyvenimas čia verda ištisus metus, nes švelnus Viduržemio jūros klimatas garantuoja gerą orą ir žiemą, ir vasarą. Į saloje esančią Marivento pilį kiekvieną rugpjūtį poilsiauti atvyksta ir karališkoji Ispanijos šeima. Saloje populiaru važinėtis dviračiais ir motoroleriais, kuriuos, kaip ir automobilius, galima išsinuomoti bet kurioje gyvenvietėje. Kalnų viršūnės siekia pusantro kilometro, tad visai nesunku į jas įkopti ir žvalgytis į atsivėrusius vaizdus. Daug kur yra turistams paženklintų takų, tad pasiklysti neįmanoma. Visi didieji naktiniai klubai ir specializuoti restoranai susitelkę sostinėje Palmoje.

Kelionės data: Lapkričio 13 - 22

Kelionės maršrutas:  Vilnius - Barselona- Maljorka - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus nusipirkti galite Ryanair  ir Wizzair svetainėse! Sekite žemiau esančia informaciją!

Lapkričio 13: Vilnius - Barselona

Pigiausi skrydžiai - perkant su Wizzair lujalumo kortele! 

barsa

Lapkričio 17: Barselona - Maljorka

Skristi iš Barselonos į Maljorką galima ir kitomis dienomis, kadangi šiuo maršrutu lėktuvai kursuoja kaip autobusai, o ir kaina išlieka tokia pati!

i palma

Lapkričio 22: Maljorka - Kelnas - Vilnius

palmaViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ