Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Seniai norėjote nukeliauti į Siciliją? Dabar tam puiki proga, nes skrydžiai iš Vilniaus  į Palermo miestą kainuoja - nuo 53 eurų už visus lėktuvų bilietus! Keliaudami į Siciliją taip pat turėsite progą, kelias valandas praleisti Venecijos mieste!

   Su kokiu žodžiu pirmiausiai asocijuojasi Sicilija? Taip, turbūt ir Jūs pirmiausiai pagalvojote apie mafiją! Sicilija yra laikoma mafijos gimtine ir ne vienas filmas, įskaitant ir legendinį Krikštatėvį buvo filmuojamas būtent šioje saloje.
  Sicilija yra didžiausia Viduržemio jūros sala! Kalbant apie gyventojus, jų čia taip yra nemažai (apie 5mln). Vieno, ko tikrai negalima daryti Sicilijoje, tai vietinį gyventoją pavadinti italu! Sicilijos gyventojai laiko save siciliečiais ir niekaip kitaip!

Kelionės data: Sausio 30 - vasario 6

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Lėktuvų bilietus į Palermą nusipirksite Ryanair puslapyje! Perkame pagal žemiau pateiktą pavyzdį!

cv

 

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ