10 ĮSPŪDINGŲ PASAULIO VIETOVIŲ!

Pasaulis yra be galo didelis ir dar labiau gražesnis. Parodysime Jums vietas, kurias kiekvienas turėtų kada nors aplankyti. 

 1. Sakyklos akmuo, Norvegija
  Pradėsime nuo ekstremaliausios vietovės ant kurios ne kiekvienas turbūt įšdrįstų užlipti. Tai sakyklos akmuo, kuris randasi netoli Stavangerio miesto. Labai populiari vieta tiek tarp lietuvių tiek tarp ekstremalų, kurie čia renkasi šokinėti parašiutu nuo šios 6oo m. aukščio uolos.
  pulpit
 2.  Druskų ežeras, Bolivija
  Nenuostabu, jog daugelis keliautojų laiko šią vietą įspūdingiausia pasaulyje. Tai vieta kur žemė susilieja su dangumi. Tai didžiausia pasaulyje druskos dykuma.
  bolivija
 3. Katedros urvai, Naujoji Zelandija
  Katedros urvai yra vieni didžiausių pasaulyje pajūrio urvų. Du gale susijungiantys koridoriai, sudaro vieną didelė, 190 m ilgio urvą. Tai populiari vieta tarp turistų. Jei čia lankysitės, tai patariama tai daryti saulei kylant arba leidžiantis, nes tada vaizdas būna įspūdingiausias.
  urvai
 4. Didžioji žydroji įduba, Belizas
  Tai dar viena motinos gamtos sukurta unikali vieta. Didžioji žydroji įduba yra 300 m pločio ir 120 m gylio. Tai viena populiariausių pasaulyje vietų tarp nardytojų

  Blue-Hole-Lighthouse-Reef-Belize1

 5. Kalnų upės urvas, Vietnamas
  Tai vieta kurioje žmogus pasijaus mažas ir bejėgis. Įspūdingo dydžio urvas su upe viduje randasi Vietname, Kuan Bin provincijoje. 
  son-doong-cave-nature_130768
 6. Džumeiros palmė,Dubajus (Jungtiniai arabų emiratai )
  Ši įspūdingai atrodanti vieta yra sukurta žmogaus rankų. Tai iš smėlio supiltos salelės, kuriose randasi gyvenamasis rajonas su prabangiu viešbučiu. Tikriausiai niekas neatsisakytų gyventi tokioje vietoje? 
  dubai
 7. Baltosios havanos paplūdimiai, Australija
  Baltosios havanos paplūdimiai, kurie randasi Šventosios trejybės archipelage, Australijoje garsūs tuom, jog iš pirmo karto gali pasirodyti, jog tai sniegas, o ne smėlis. Neįtikėtinai balto smėlio paplūdimiai, žinoma yra vieni gražiausių paplūdimių pasaulyje.
  lpk
 8. Didysis kanjonas, Arizona (Jav)
  Turbūt ne kartą esame matę filmuose didįjį kanjoną. Didžiojo kanjono kaltininkė yra Kolorado upė, kuri per milijonus metų graužė uolėnas ir sukūrė tai ką matome nuotraukoje. 
  okl
 9. Patagonija, Argentina ir Čilė
  Patagonijoja yra viena įdomiausių pasaulyje vietų. Kalnai, fjordai,plokščiakalniai, tundros,stepės, ežerai ir galiausiai ledynai, visą tai galima rasti vienoje vietoje Patagonijoje. 
  mok
 10. Meilės tunelis, Ukraina
  Nuostabi vieta įsimylėjėliams, kaip turbūt supratote jų čia tikrai netrūksta
  dfg