10 kelionių krypčių, kurias privalai aplankyti per savo gyvenimą!

Dažnai žmonės išsikelia sau begales įvairiausių tikslų, pvz., privalai įvykdyti tai ir tai prieš savo trisdešimtmetį, privalai nusipirkti tą ir tą iki savo 25 - erių, o mes sakom, kad privalai keliauti, keliauti ir dar kartą keliauti!! Tai turi daryti visą gyvenimą, tad išnaudok savo laiką turiningai, nes turi 10 puikių krypčių- tikslų!

Dažnai žmonės mąsto, kad kelionės - tai prabanga, tačiau tai - veikla, kuri tiesiog užpildo žmogaus sielą. Kelionės gali būti visai pigios, prisiderinus prie pigių skrydžių datos, išsirenkant ne būtinai marmuru nuklotus viešbučius, nes svarbiausias žmogaus tikslas svečioje šalyje pamatyti ir patyrinėti ją iš išorės, o ne tik per viešbučio langą. Mūsų planetoje yra begalė kampelių, kuriuos pamačius užgniaužia kvapą, ir supranti, koks gyvenimas yra gražus, kokia graži gamta, o mums belieka tik viskuo gerėtis. Atrinkome 10 nuostabių krypčių, kurias būtinai turite įtraukti į savo lankytinų vietų sąrašą:

1.Vatikanas. Ir visai nesvarbu, kokia tavo religija, o gal jos išvis neturi? Šios gatvelės palies tavo dvasią. Visų pirma, reikia aplankyti Šv. Petro baziliką ir Siksto koplyčią. Pamatysite, kokį grožį gali sukurto tikėjimo liudininkai.

vatikanas

2. Petra, Jordanija. Ar tu esi istorijos ir archeologijos sekėjas? Net jeigu ir ne, ši vieta tikrai nepaliks tavęs abejingu. Didžiuliai raudoni Petros kalnai Jordanijoje gniaužia kvapą su savo architektūra sukurta iš akmens!

petra

3. "Fairy Pools", Isle of Skye saloje, Škotijoje.

fairy

4. Maču Pikču, Peru.  Maču Pikču žinomas kaip "pratastasis Inku miestas" bei vienas iš labiausiai mistinių pasaulio viršūnių žemėje. Šis istorinis kūrinys buvo pastatytas 1450 metais

Machu Picchu-xlarge

5. Venecija, Italija. Venecija sužavės savo istorija, energinga Italų kultūra bei nepaneigiama romantika.

venecija

6. Didžioji Kinų siena, Kinija. Vienas iš jos požymių tas, kad ji matoma iš kosmoso. Tai  ilgiausias rankų darbo statinys.

Kinu siena

7. Niagaros krioklys, JAV, Kanada. Kasmet Niagaros krioklys pritraukia milijonus turistų. Apsilankę prie krioklio, beveik visada pamatysite vaivorykštę.

niagara

8. Paryžius, Prancūzija. Gyvenimas yra ne pilnavertis, kol nepavaikščiojai Paryžiaus gatvėmis. Tomas Džefersonas yra pasakęs "Vaikščiojimas Paryžiaus gatvėmis, tai kaip pamokos - istorijos, grožio, gyvenimo.

paris

9. Maskva, Rusija. Rusijos architektūra turbūt yra viena ekstravagantiškiausių ir gražiausių. Viena metro storys Maskvoje yra įspūdingos, jas dengia marmuras, kuriuos papildo gausybė šviestuvų.

maskva

10. Kairas, Egiptas. Šis miestas liudija apie senovės egiptiečių gausų palikimą.

CAIRO, GIZA - OCTOBER 06:  The Sphinx and the Great Pyramids of Giza on October 6, 2009 in Cairo, Egypt.  (Photo by Julian Finney/Getty Images)

Kelionių krypčių sąrašą galimą  tęsti ir tęsti, tačiau šiam kartui tiek. Nenustokite keliauti, domėtis, pažinti kitų kraštų. Kelionės mus turtina!

Iki kito karto,

kolumbokeliones.lt