9 priežastys, kodėl reikėtų keliauti, kol esi jaunas!

Daugelis nori keliauti, tačiau dažnai mūsų viduje tarsi kažkas neleidžia to daryti ir verčia persigalvoti. Paminėsime 9 priežastis, kodėl verta keliauti!

1.Tai Jums padės nuspręsti, ko norite gyvenime.

Iš prigimties žmogus nesupranta, ko nori gyvenime, kol ko nors nepatiria ir nepaeksperimentuoja. Kelionės ankstyvame amžiuje gali tapti puikiu pagrindu, siekiant išsiaiškinti, ko norime savo gyvenime, koks iš tiesų yra mūsų gyvenimo tikslas. Kiekviena šalis, kiekvienas miestas ar netgi kiekvienas restoranas, yra naujas šansas suprasti,  kas jums patinka. Tad geriausia tokias patirtis turėti bei susivokti savo noruose kuo anksčiau, nei sužinoti tai, kai jau manysite, kad yra per vėlu.

2.Mažiau fizinių prisirišimų, daugiau laisvės.

Suaugęs žmogus kuria savo gyvenimą ir prisiriša prie daugybės fizinių veiksnių, tokių kaip mašina, paskola, vaikas. Kuo jaunesnio amžiaus keliausit, tuo bus lengviau atsiriboti nuo dabartinės aplinkos ir  tuo ši laisvė bus labiau neįkainojama. Jūs sugebėsite keliauti dažniau bei ilgesniam laikui ir dėl to nesirūpinsite taip, kaip keliaudami vyresniame amžiuje.

3.Gausite „gatvės mokyklą“.

Visada gera gauti komplimentą, kad mokykla davė daug teorinių žinių, tačiau dar smagiau turėti ir „gatvės gyvenimo“ išminties. „Gatvės išmintį“ lengviausia gauti kelionės metu. Kelionė Jus išmokys apie daiktų įvairovę, kurie gali būti taikomi kasdieniame gyvenime: nuo labiausiai banalių iki tikrai svarbių. Keliaudami jūs gausite unikalią išmintį, kuri jums pravers visą likusį gyvenimą.

4.Tai padarys Jus įdomesniu asmeniu.

Juk sutiksite, kad nėra nieko įdomesnio, nei turėti pašnekovą, kuris turi ką pasakyti.  Jūs daugiau nebūsite tuščia drobė, kelionė – bus Jūsų amenybės dalis. Kelionė kuria įdomią istoriją Jūsų gyvenime, apie kurią verta papasakoti visiems savo draugams.  Pasakodami apie savo keliones, jūs ne tik sudominsite savo pažįstamus, jūs taip pat jiems suteiksite ir žinių, bei bendrą suvokimą apie tą šalį. Jūs tampate įkvėpėjus keliauti.

5.Jūs paaugate ''kultūriškai''.

Keliaudami pamatote kitokį gyvenimo būdą, galbūt kitą religiją ar tiesiog Jums neįprastų dalykų. Visos šios patirtys gali tiesiogiai paveikti Jūsų gyvenimą. Tampate tolerantiškesnis kitai kultūrai, suprantate, kad kiekvienas elgesys ar daiktas gali būti įvairiai vertinamas atskirose kultūrose.

6.Išmoksite išvystyti savo nepriklausomybę bei atsakomybę.

Kai išvykstate į kelionę, visi Jumis pasitiki, tad reikia parodyti, kiek esate atsakingas ir nepriklausomas. Net jei ir važiuojate su organizuota žmonių grupe, jums vistiek reikia pasitempti. Keliaudamas, Jūs esate  atsakingas už savo lėktuvo bilietus, pasą, pinigus – tai kaip gyvenimo kursai.

7.Išmoksite valdyti pinigus ankstyvame amžiuje.

Nėra nieko blogiau, nei kai nesi namie, o kelyje, ir piniginė ištuštėja.  Kai keliaujate, viskas priklauso tik nuo Jūsų.  Kelionė, kaip didelė mokomoji finansų pamoka. Jeigu elgsitės laisvavališkai ir per daug išlaidausite, tikrai pamatysite viso to padarinius.

8.Jūs nepyksite sulaukę vyresnio amžiaus.

Vienas iš liūdnesnių gyvenimo nutikimų, sulaukus vyresnio amžiaus apgailestauti, kad esant jaunam nepavyko nuveikti tam tikrų dalykų, keliauti nėra išimtis.  Nėra jokios priežasties praleisti savo jaunus, aktyvius gyvenimo metus vien darbui.  Kaip sakoma: „negyvenkite, kad dirbtumėte“ o „dirbkite gyvenimui“.

9Kadangi Jūs nusipelnėte!

Taip, Jūs nusipelnėte turėti gerą laiką keliaujant ir suprasti, kas tai yra.  Nereikia laukti, tyrinėkite pasaulį, kol esate jaunas.