Aplankome Bratislavos ir Vienos miestus – tik už 44 eurus už visus skrydžius ir autobusų bilietus!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Pigūs lėktuvo bilietai iš Kauno į Slovakijos sostinę Bratislavą ! Pigiausi lėktuvo bilietai  - nuo 30 eurų į abi puses! 

Slovakiją ypatingai vertina aktyvų poilsį mėgstantys turistai iš viso pasaulio. Slovakijoje turėsite ką veikti ištisus metus. Vasarą Slovakijos kalnuose siūloma pasivaikščioti įvairaus sunkumo trasomis ir pasigrožėti gamta, žiemos metu - paslidinėti. Turistus Slovakijoje labiausiai traukia nuostabi gamta: kalnai, upės, istoriniai miesteliai. Kaimai vis dar nepaliesti civilizacijos, saugomos senos tradicijos ir papročiai.

Bratislava – Slovakijos sostinė ir didžiausias miestas, šalies pramoninis, kultūrinis ir mokslinis centras. Bratislava išsidėsčiusi prie Dunojaus upės, šalia Slovakijos sienos su Austrija ir Vengrija, netoli nuo Čekijos.

Skanaus maisto mėgėjai čia tikrai liks patenkinti. Vienas iš žinomesnių slovakų patielaų yra vadinamas  bryndzove halušky. Jis primena  koldūnus, o gaminamas  yra su ožkų sūriu ir mėsa. Vietiniai rekomenduoja paragauti treskos - menkių salotų su morkomis, svogūnais ir majonezu. Tai Bratislavos miesto patiekalas. Iš nacionalinių gėrimų žinomiausias yra kofola. Tai yra nealkoholinis gėrimas, tarpinis variantas tarp alaus ir kokakolos. Kitas populiarus nealkoholinis gėrimas – vinea. Tai negazuotas gėrimas, pagamintas iš baltųjų arba raudonųjų vynuogių. Alkoholinių gėrimų mėgėjams - vietinis Bratislavoje verdamas visai neblogas alus vadinasi "Stein". Iš stipriųjų gėrimų žinomiausias ir populiariausias yra geros kokybės slyvų brendis slivovica.

Klimatas. Slovakijos klimatas priklauso kontinentiniui tipui. Čia būna keturi metų laikai. Žiemos paprastai yra šaltos ir sausos, vasaros karštos ir drėgnos.

Lankytinos vietos:

Bratislavos pilis

Šv. Mykolo vartai

Naujasis tiltas (per Dunojų)

Grasakovič rūmai

Gerojo Ganytojo namai

Nacionalinis Slovakijos teatras

Primatial rūmai

bratislava 2

Kelionės data: sausio 22  - 27

Skrydžiai: Kaunas - Bratislava - Kaunas
Perkame Ryanair puslapyje

Autobuso bilietai: Bratislava - Viena - Bratislavos oro uostas
Perkame Flixbus puslapyje
Data: sausio 24

*Kiek dienų praleisite Bratislavos ir Vienos miestuose priklauso tik nuo jūsų!

Data: Sausio 27

 

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com