Aplankome Briuselį ir Amsterdamą – tik nuo 70 eurų už visus skrydžius ir autobusų bilietus!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Pigūs skrydžiai iš Kauno į Belgijos sostinę - Briuselį! Skrydžiai į abi puses - nuo 51 euro į abi puses! 

Briuselis – Belgijos sostinė, taip pat laikoma de facto Europos sąjungos sostine, kadangi čia yra dvi iš trijų pagrindinių sąjungos institucijų, yra ir Nato būstinė.
Viduramžiais Briuselis buvo Brabanto hercogų rezidencija. 1830 m. susiformavus Belgijai, tapo jos sostine. Po Antrojo pasaulinio karo tapo laikina besikuriančių tarptautinių struktūrų būstine, bet palaipsniui tapo nuolatine sostine.

Visame pasaulyje gerai žinomas kokybiškas Belgiškas šokoladas čia yra lengvai prieinamas. Taip pat Belgija žinoma kaip saksofono muzikos ir džiazo šalis, o Briuselis yra muzikalus miestas, kuriame kasmet rengiama daug koncertų ir festivalių. Briuselis yra daugiakultūrinis miestas, nes jame gyvena maždaug trečdalis kitataučių. Žmonės Briuselyje labai malonūs, todėl jei norite ko nors paklausti ar sužinoti turėtumėte nesidrovėti ir paklausti, nes žmonės ten čia šilti ir paslaugūs.

Lankytinos vietos:

Kakavos ir šokolado muziejus;
Belgijos karališkasis dailės muziejus;
Sts-Michel el Gudule katedra;
Parlamento kvartalas;
Karališkieji rūmai.

Kelionės data: gegužės 8 - 15

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrydžius perkame Ryanair puslapyje

Primename, kad tai yra savarankiška kelionė! Kokiomis datomis keliausite sprendžiate tik jūs patys. Žemiau yra pateikti mūsų pavyzdžiai!

Autobusų bilietus perkame Flixbus puslapyje

Data: gegužės 11

Data: gegužės 15

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

 Booking.com