Aplankome Slovakijos sostinę Bratislavą bei Austrijos sostinę Vieną – tik už 43 eurus už visus lėktuvų ir autobusų bilietus!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Aplankome 2 sostines pro kurias teka Dunojaus upė! Skrendame iš Kauno į Bratislavą bei grįžtame iš Vienos į Vilnių - tik už 43 eurus už visus skrydžius bei autobusų bilietus!

Slovakiją ypatingai vertina aktyvų poilsį mėgstantys turistai iš viso pasaulio. Slovakijoje turėsite ką veikti ištisus metus. Vasarą Slovakijos kalnuose siūloma pasivaikščioti įvairaus sunkumo trasomis ir pasigrožėti gamta, žiemos metu - paslidinėti. Turistus Slovakijoje labiausiai traukia nuostabi gamta: kalnai, upės, istoriniai miesteliai. Kaimai vis dar nepaliesti civilizacijos, saugomos senos tradicijos ir papročiai.

Bratislava – Slovakijos sostinė ir didžiausias miestas, šalies pramoninis, kultūrinis ir mokslinis centras. Bratislava išsidėsčiusi prie Dunojaus upės, šalia Slovakijos sienos su Austrija ir Vengrija, netoli nuo Čekijos.

Skanaus maisto mėgėjai čia tikrai liks patenkinti. Vienas iš žinomesnių slovakų patielaų yra vadinamas  bryndzove halušky. Jis primena  koldūnus, o gaminamas  yra su ožkų sūriu ir mėsa. Vietiniai rekomenduoja paragauti treskos - menkių salotų su morkomis, svogūnais ir majonezu. Tai Bratislavos miesto patiekalas. Iš nacionalinių gėrimų žinomiausias yra kofola. Tai yra nealkoholinis gėrimas, tarpinis variantas tarp alaus ir kokakolos. Kitas populiarus nealkoholinis gėrimas – vinea. Tai negazuotas gėrimas, pagamintas iš baltųjų arba raudonųjų vynuogių. Alkoholinių gėrimų mėgėjams - vietinis Bratislavoje verdamas visai neblogas alus vadinasi "Stein". Iš stipriųjų gėrimų žinomiausias ir populiariausias yra geros kokybės slyvų brendis slivovica.

Klimatas. Slovakijos klimatas priklauso kontinentiniui tipui. Čia būna keturi metų laikai. Žiemos paprastai yra šaltos ir sausos, vasaros karštos ir drėgnos.

Lankytinos vietos:

Bratislavos pilis

Šv. Mykolo vartai

Naujasis tiltas (per Dunojų)

Grasakovič rūmai

Gerojo Ganytojo namai

Nacionalinis Slovakijos teatras

Primatial rūmai

Kelionės data: Balandžio 13 - 18

Kelionės maršrutas: Kaunas - Bratislava - Viena - Vilnius

Kur pirkti lėktuvų bilietus?

Perkame Ryanair

Autobuso bilietas: Bratislava - Viena
Perkame Flixbus
Data: balandžio 14,15,16

 

Kur mes ieškome skrydžių?
Mes naudojamės populiariausia pasaulyje skrydžių paieška - Skyscanner!

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus lėktuvo bilietus, sekantis žingsnis yra nakvynės vietos paieška!
Booking.com ir Agoda.com - didžiausios pasaulyje viešbučių rezervavimo sistemos.