Ar seniai norite aplankyti Kretos salą? Dabar tai galite padaryti visai nebrangiai. Skrydžiai iš Vilniaus ir Oslo ir nakvynės viešbutyje su pusryčias - tik nuo 150 eurų asmeniui!

Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: info@kolumbokeliones.lt ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!


Kreta – didžiausia Graikijos sala ir penktoji pagal dydį Viduržemio jūroje. Kretos sala - rojus žemėje. Tai ne tik puiki vieta atostogoms, poilsiui, bet ir galimybė susipažinti su dideliu istoriniu paveldu.  Kretoje gimė ir vystėsi seniausia Europos civilizacija, pavadinta karaliaus Mino vardu. Kretos sala ypatinga savo archeologinių radinių gausuma, meno kūriniais, kurie eksponuojami įvairiuose muziejuose.

Kodėl verta aplankyti Kretą? Galima išvardinti ne vieną priežastį. Svarbiausios yra: pamatyti tai, ką iki šiol matėte atvirukuose, vienos kelionės metu pabūvoti net prie keturių jūrų, paragauti graikiškos virtuvės patiekalų ir paskanauti gėrimų, išmokti šokti nacionalinį graikišką šokį sirtakį ir aplankyti dievo Dzeuso gimimo vietą. Kreta tinka tiek mėgstantiems ramų poilsį prie paplūdimio, tiek naktinio gyvenimo ištroškusiems poilsiautojams.
Lankytinos vietos:

Chanija;

Agios Georgios Galatas;

Samarijos tarpeklis;

Elafonisas ;

Baltieji kalnai;

Imbros tarpeklis.

kreta

Skrydžio data: balandis

Lėktuvo bilietai

Lėktuvo bilietų kaina iš Oslo - nuo 32 eurų. Norėdami nusipirkti bilietus, spauskite šią nuorodą.

chania

Lėktuvo bilietų kaina iš Vilniaus - nuo 56 eurų. Norėdami nusipirkti bilietus, spauskite šią nuorodą.

kret

Norėdami užsisakyti viešbutį, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.  Kaina nakčiai, dviems asmenims su pusryčiais - nuo 33.30 eur. Žinoma nakvynės vietą galima keisti, todėl ir kaina automatiškai bus kita. Jei turite klausimų dėl viešbučio, galite kreiptis kontaktais nurodytais puslapio viršuje.

hos

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Booking.com

1 komentaras

  1. Laba diena,noreciau gauti pasiulyma i Kreta su kainom dviem zmonem rugsejo pabaigai,trukme 7dienos,su pusryciais ir vakariene.

KOMENTUOTI