Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


 Keliaujame į Tailandą! Lėktuvų bilietai + apgyvendinimas 4* viešbutyje - tik nuo 625 eurų asmeniui!

BankokasTailando sostinė,  vadinamas angelų miestas. Būtent nuo jo reikia pradėti pažintį su Tailandu, tam, kad pajaustum nepakartojamą rytų aromatą ir liktum amžinai sužavėtas jo magijos.

Bankokas yra didžiausias Pietryčių Azijos miestas, šalies verslo ir kultūrinio gyvenimo centras, kuriame yra beveik visos Tailando administracinės įstaigos ir daug tarptautinių organizacijų. Bankokas - ryškesnis, nei daugelis vakarietiškų sostinių. Jame meniškai suderinti dangų smeigiantys aukšti dangoraižiai ir didžiuliai prekybos centrai su senovinėmis šventyklomis, auksuotais rūmais ir smaragdo žalumos parkais.

Bankokas vadinamas „Rytų Venecija ir, nors daugelio kanalų nebeliko nutiesus geležinkelius, vis dėlto dar galima išsiruošti į įspūdingą ekskursiją garsiomis Bankoko gatvėmis ir pajusti šio nepakartojamo miesto praeitį. Gyvenimas mieste nesustoja nė minutėlei, netgi nakties metu.

Kelionės data: Spalio 4 - 18

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Amsterdamas - Singapūras - Puketas - Bankokas- Amsterdamas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame čia!

Kadangi tai yra savarankiška kelionė, viešbutį renkamės patys pagal savo nuožiūra!

Pukete 4* viešbučių kainos prasideda vos nuo 10 eurų asmeniui. Rekomenduojame rinktis didžiausią pasaulyje viešbučių paieškos sistemą BOOKING.COM

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI