Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super pigus skrydis į Bulgarijos sostinę Sofiją iš Londono - tik nuo 23 Svarų į abi puses! Apgyvendinimas šioje šalyje neblogai vertinamame viešbutyje už 6 naktis dviviečiame kambaryje tik 115 svarų! Tad keliaujant dviese, 6 naktų kelionė vienam asmeniui dviviečiame numeryje atsieis tik 80,5 svarų!

Sofija yra vienas iš pigesnių Europos miestų, tad čia tikrai puiki proga smagiai praleisti  keletą dienų už nedidelę kainą, nes ką veikti ras tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmogus. Nuo aktyvaus naktinio gyvenimo iki ramių pasivaikštinėjimų po miestą stebint Sofijos kultūrinį paveldą.

Sofija – tai Bulgarijos didžiausias miestas ir sostinė.  Ši sostinė yra spalvinga įvairiais  metų laikais: žalia – vasarą ir pavasarį; raudona, ruda ir geltona – rudenį bei balta žiemą. Mieste gyvena 1,26 mln.gyventojų. Sofija yra įsikūrusi Vitošos kalno papėdėje, vakarinėje šalies dalyje, per mažiau nei 50 km nuo Serbijos dienos. Sofija yra Balkanų pusiasalio centre, tai reiškia, kad ji yra tarp Juodosios ir Adrijos jūros, o arčiausiai šalia  sostinės yra Egėjo jūra.

Bulgarijos orai:

Vasaros būna ganėtinai karštos (25 -31 laipsniai šilumos, vandens 25 laipsniai). Arčiau kalnų paprastai būna 5 laipsniai vėsiau nei kitose šalies vietose. Naktys Bulgarijoje užtektinai šiltos, apie 16-19 laipsnių šilumos. Žiemą čia būna vėsu, o dažnai netgi prisninga.

Turtinga politinė, kultūrinė ir religinė praeitis atsispindi ant savo paminklų, pastatų, muziejų, galerijų, teatrų, ir šventyklos.

Lankytinos vietos:

Aleksandro Nevskio soboras

Sofijos muziejai

Šv. Nikolajaus cerkvė, Šv. Sofijos cerkvė

Naktiniai klubai

sofia 2

Kelionės data:

11.12 - 11.18
11.15 - 11.22

Kelionės maršrutas: Londonas - Sofija - Londonas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Sofija

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Apgyvendinimas

Apsistoti siūlome Orlando Hotel Sofia. Kaina dviems asmenims  6 naktims, kainuos tik 115 svarų. Užsakyti, peržiūrėti ar pakeisti į kitą viešbutį galite paspaudę šią nuorodą.

orlando

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI