EUROTRIPAS! Aplankome Bratislavą, Budapeštą ir Berlyną – tik nuo 55 eurų už visus skrydžius ir autobusų bilietus!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Kelionė po 3 sostines! Aplankome Bratislavą, Budapeštą bei Berlyną - tik už 55 eurus už visus lėktuvų ir autobusų bilietus! Kelionė prasideda ir pasibaigia Kaune.

Slovakiją ypatingai vertina aktyvų poilsį mėgstantys turistai iš viso pasaulio. Slovakijoje turėsite ką veikti ištisus metus. Vasarą Slovakijos kalnuose siūloma pasivaikščioti įvairaus sunkumo trasomis ir pasigrožėti gamta, žiemos metu - paslidinėti. Turistus Slovakijoje labiausiai traukia nuostabi gamta: kalnai, upės, istoriniai miesteliai. Kaimai vis dar nepaliesti civilizacijos, saugomos senos tradicijos ir papročiai.

Bratislava – Slovakijos sostinė ir didžiausias miestas, šalies pramoninis, kultūrinis ir mokslinis centras. Bratislava išsidėsčiusi prie Dunojaus upės, šalia Slovakijos sienos su Austrija ir Vengrija, netoli nuo Čekijos.

Skanaus maisto mėgėjai čia tikrai liks patenkinti. Vienas iš žinomesnių slovakų patielaų yra vadinamas  bryndzove halušky. Jis primena  koldūnus, o gaminamas  yra su ožkų sūriu ir mėsa. Vietiniai rekomenduoja paragauti treskos - menkių salotų su morkomis, svogūnais ir majonezu. Tai Bratislavos miesto patiekalas. Iš nacionalinių gėrimų žinomiausias yra kofola. Tai yra nealkoholinis gėrimas, tarpinis variantas tarp alaus ir kokakolos. Kitas populiarus nealkoholinis gėrimas – vinea. Tai negazuotas gėrimas, pagamintas iš baltųjų arba raudonųjų vynuogių. Alkoholinių gėrimų mėgėjams - vietinis Bratislavoje verdamas visai neblogas alus vadinasi "Stein". Iš stipriųjų gėrimų žinomiausias ir populiariausias yra geros kokybės slyvų brendis slivovica.

Klimatas. Slovakijos klimatas priklauso kontinentiniui tipui. Čia būna keturi metų laikai. Žiemos paprastai yra šaltos ir sausos, vasaros karštos ir drėgnos.

Kelionės data: Balandžio 12 - 18

Kelionės maršrutas: Kaunas - Bratislava - Budapeštas - Berlynas - Kaunas

Kur pirkti lėktuvų bilietus?

Perkame Ryanair

Skrydis: Kaunas - Bratislava
Data: balandžio 12

Autobusas: Bratislava - Budapeštas
Data: balandžio 13,14
Perkame Flixbus

Skrydis: Budapeštas - Berlynas
Data: balandžio 16

Skrydis: Berlynas - Kaunas
Data: balandžio 18

Kur mes ieškome skrydžių?
Mes naudojamės populiariausia pasaulyje skrydžių paieška - Skyscanner!

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus lėktuvo bilietus, sekantis žingsnis yra nakvynės vietos paieška!
Booking.com ir Agoda.com - didžiausios pasaulyje viešbučių rezervavimo sistemos.