EUROTRIPAS! Aplankome Milaną, Barseloną ir Londoną – tik nuo 74 eurų už visus lėktuvų bilietus!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Pasiūlymas tiems, kurie mėgsta vienos kelionės metu pamatyti kuo daugiau! Aplankome Milaną, Barseloną bei Londoną - tik už 74 eurus už visus lėktuvų bilietus!

Londonas – Jungtinės Karalystės sostinė. Šis miestas yra spalvingas visom prasmėm: skaičiuojama, jog čia gyvenantys žmonės kalba daugiau nei 300 skirtingų kalbų. Kadangi mieste dauguma pastatų neviršija 10 aukštų, Londono plotas yra didžiulis. Atskiri Londono rajonai labai skirtingi – kartais atrodo, jog tai skirtingi miestai. Londone yra apie 160 muziejų, 100 teatrų, 80 parkų, 4 tarptautiniai oro uostai ir 8 geležinkelio stotys.

Kodėl verta aplankyti Londoną?
Rūmai, architektūriniai paminklai, stulbinantys parkai, futbolas, garsiausių pasaulyje muzikos grupių koncertai, populiarių dizainerių parduotuvės – tai viskas, kas traukia smalsiausių keliautojų minias čia, į Londoną. Gausybė pigių skrydžių bendrovių bei internetu siūlomos akcijos padeda augančiai turizmo plėtrai, o netoliese įsikūrę oro uostai leidžia akimirksniu atsidurti įvykių centre.

Skrydžio data:  vasario 27 - kovo 5, 6

Kelionė prasideda Kaune, o pasibaigia Vilniuje!

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Skrydis: Kaunas - Milanas
Perkame Ryanair
Data: vasario 27

Skrydis: Milanas - Barselona
Perkame Ryanair
Data: vasario 28

Skrydis: Barselona - Londonas
Perkame Ryanair
Data: kovo 3

Skrydis: Londonas - Vilnius
Perkame Ryanair
Data: kovo 5 - 6

Kur mes ieškome skrydžių?
Mes naudojamės populiariausia pasaulyje skrydžių paieška - Skyscanner!

Viešbučiai
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com