EUROTRIPAS! Aplankome Veneciją, Vieną, Londoną – tik už 78 eurus už visus lėktuvų bilietus!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Pasiūlymas tiems, kurie mėgsta vienos kelionės metu pamatyti kuo daugiau! Aplankome Veneciją, Vieną bei Londoną - tik už 78 eurus už visus lėktuvų bilietus!

Daugeliui apsilankyti Venecijoje — tarsi nusikelti du ar tris šimtmečius atgal. Mieste tvyro labai savita nuotaika.Ką pajusite Venecijoje — ramybė. Dauguma siaurų pėsčiomis vaikščioti skirtų gatvelių yra atokiau nuo vandens eismo, nebent tektų eiti palei kanalą arba pereiti per jį tipišku arkiniu akmens tiltu. Vienintelės motorinės transporto priemonės — valtys, mat keliai čia „grįsti“ vandeniu.

Venecija garsėja gondolomis – tačiau tai yra ir pati brangiausia susisiekimo priemonė mieste, nors, neabejotinai, ir pati romantiškiausia. Kiekvienais metais Venecija aplanko daugiau nei 15 000 000 turistų. Neveltui Venecija laikoma įsimylėjėlių miestu!

Skrydžio data:  vasario 26 - kovo 4

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Skrydis: Vilnius - Venecija
Perkame Ryanair
Data: vasario 26

Skrydis: Venecija - Viena
Perkame Ryanair
Data: vasario 28

Skrydis: Viena - Londonas
Perkame Ryanair
Data: kovo 1

Skrydis: Londonas - Vilnius
Perkame Ryanair
Data: kovo 4

Kur mes ieškome skrydžių?
Mes naudojamės populiariausia pasaulyje skrydžių paieška - Skyscanner!

Viešbučiai Venecijoje
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com