Filmai įkvepiantys keliauti

Ar kada nors žiūrėjote filmą,  kuris jums sukėlė nepaprastai didelį norą susipakuoti daiktus ir keliauti į svečių šalių pažinimą? Filmai yra bene vienas iš geresnių būdų, įkvepiantys užsiimti kažkokia veikla, šiuo atveju keliauti. Gniaužiantys kvapą peizažai, euforiški ir įdomūs patiriami nuotykiai filme labai dažnai suteikia įkvėpimo keliauti. Šiame straipsnyje bus pristatomi filmai, kurie gali paskatinti Jūsų sekančią kelionę, tad pasimėgaukite!

1.Kelyje su Dardžylingu /The Darjeeling Limited.

Po to kai mirė jų tėvas, trys broliai, kurie metus nebendravo, susitiko traukinyje ir nusprendė pasileisti į kelionę po Indija, ketindami susivienyti ir atrasti save. Šis filmas taip pat atkreipia dėmesį į nuostabų Indijos chaosą, kultūrą bei spalvas.

2. Po Toskanos saule /Under the Tuscan Sun.

Nenorite atsisakyti savo miesto gyvenimo? Patariame pažiūrėti šį filmą. Filme pamatysite geriausią vyną, maisto protuktus bei vaizdingas kalvas su nutolusiais nameliais.  Šis romantiškas filmas įkvėps jus keliauti į šį itališką roją, taip pat paragins jus atsisakyti miesto gyvenimo, bet svajoti apie savo derliaus nuėmimą gyvenant gyvenimą po Toskanos saule.

https://youtu.be/dNZJnLN8irw

3. Laukinė / Wild.

Laukinė - tai nuotykių filmas apie "Cheryl Stayed" nepatyrusią keliautoją, kuri po motinos mirties keliavo po Jungtines Amerikos Valstijas. Filmas be galo patiks ypatingai solo kelionių mėgėjams.

laukine

4.  Mažoji Mis /  Little Miss Sunshine 

Mielas, jaukus ir linksmas filmas "Mažoji Mis" , kuriame pasakojama istorija kaip nestandartinė šeima  vyko į linksmą kelionę į Kaliforniją su geltono autobusiuku, kuris užsivesdavo tik riedant nuokalne, kad įvykytų savo mažosios mergaitės svajonę.

mazoji mis5. Viskas įskaičiuota / Couples Retreat

Porelė savo byrančią santuoką nusprendė išsaugoti Bora Bora saloje, kurioje rezituoja santykių guru, sugebantis suklijuoti beįrančias santuokas. Kas būtų linksmiau, porelė nusprendžia pasikviesti kelias poras draugų. Filmas linksmas ir atskleidžiantis tropinį Bora Bora grožį.
 
couples

6. Paplūdimys / The Beach

Jaunas  amerikiečių keliautojas Ričiardas (Leonardo DiCaprio) nusiperka vienpusį bilietą į Bankoką. Ten sutinka nemažai keliautojų ir išgirsta mitą apie  nepaprastą paslaptingą salą su puikiais aukso spalvos paplūdimiais, nuostabaus grožio gamta, kuri nėra pavaizduota jokiame žemėlapyje. Netikėtai Ričardas susipažįsta su žmogum, kuris turi juodraštinį paslaptingosios salos žemėlapį ir pasileidžia jos ieškoti su kita prancūzų porele. Filmas apie paslaptingos salos paiešką bei netipinį gyvenimą joje.

beach

7. Valgyk, melskis, mylėk / Eat Pray Love

Filmas įkvepiantis keliauti ir ieškoti gyvenimo prasmės už didmiesčio ribų. Filmas supažindins Jus su Italija, Indija ir Indonezija.VALGYK

8. Motociklininko dienoraštis / The Motorcycle Diaries

Du jaunuoliai iš Argentinos prieš baigdami studijas planuoja aplankyti beveik visą Pietų Ameriką. Šiame filme bus parodoma keletas stulbinančių Pietų Amerikos vietelių, tokių kaip Machu Picchu, Nuhuel Huapi ežeras, Atacmos ykuma, Patagonija, Venezuela, Karakasas, Buenos Airės ir Miramaras.

mmm

Šiai savaitei filmų įkvepiančių keliauti užteks!!

Iki kito karto,

Kolumbokeliones.lt