Geriausi Maltos paplūdimiai!

Malta yra maža Viduržemio jūros sala, kurioje galime pamatyti vaizdingus paplūdimius, svaiginančias uolas bei skaidrų Viduržemio jūros vandenį. Šiame straipsnyje bus aptariami geriausi Maltos paplūdimiai!

Golden Bay Beach - platus auksinio smėlio paplūdimys, esantis Mellieha pakraštyje.  Paplūdimyje galima rasti nemažai vietos žaidimams. Tai bene vienas iš populiariausių Maltos paplūdimių su daugybe įlankų  ir griovių. Vasarą paplūdimys būna gana užimtas. Paplūdimyje gelbėtojai iškelia perspėjančias vėliavas, kurios signalizuoja, kur saugu plaukti, kur ne.

gelden bay

 

Għajn Tuffieħa Bay Beach - priešais auksinę įlanką Ghain Tuffieha yra mažesnis, saugomas bei mažiau lankomas paplūdimys, kurį galima pasiekti nusileidus 100 laiptelių žemyn.  Tai rausvo smėlio paplūdimys, iš kuro atsiveria puikus kraštovaizdis bei panorama žiūrint nuo uolų. Paplūdimys turi keletą patogumų, įskaitant barą, tačiau puikiai tinka tiems, kurie mėgsta mažiau judres vietas.

Ghajn_Tuffieha_Bay_-_Mugiarro,_Malta_-_April_23,_2013_-_panoramio

 

Mellieha Bay Beach - yra tobulas paplūdimys Maltoje, tinkantis jaunoms šeimoms su mažais vaikais. Paplūdimys čia labai švelniai įsilieja į vandenį. Čia yra daug patogumų, įskaitant kavines, barus bei skėčius nuo saulės. Mellieha Bay paplūdimyje galima taip pat pasimėgauti įvairiomis vandens pramogomis, pavyzdžiui, Baidarėmis, vandens slidėmis, burlentėmis bei bananų valtimis. Kadangi paplūdimys smėlio, o jūra sekli, tad jūra lieka šilta gana šilta ir rudens mėnesiais, todėl Mellieha įlankos paplūdimus yra puikus pasirinkimas ir tiems, kurie mėgsta keliauti ne sezono metu.

Mellieha_Bay_beach_Malta_1

 

Daħlet Qorrot Beach  - nedidelis uolėtas Maltos paplūdimys, labai tinkantis paviršiniam nardymui. Vasaros mėnesiais yra nedidelis užkandžių baras, o žiemos metu yra tiesiog rami vieta atsipalaiduotis ir  stebėti bangas. Jeigu planuosite atvykti į paplūdimį, pasilikite vandenyje, tai puiki vieta!

DIGITAL IMAGE

 

Dwejra Bay Beach - viena iš labiausiai žinomų Maltos geologinių vietovių, su natūraliais baseinais, kurio vizitinė kortelė buvo Azure langas, sugriuvęs 2017 -aisiais metais. Ši vietovė puikai tinka nardymui. Laivai turėtų laikytis šalia mažesnių baseinų, kadangi bangos ties buvusiu Azure langu gali būti gana grubokos dėl didelio vėjo.

waters-3177241_960_720

 

Ġnejna Bay Beach - tai Maltos paplūdimys esantis netoli Mgarr kaimo, tai įlanka, todėl čia yra tyliau  nei netoliese esančiuose Golden Bay ir Ghajn Tuffieha paplūdimiuose. Smėlis yra auksinės spalvos, o dešiniojoje pagrindinio paplūdimio pusėje yra plokščios uolos, kurios ideliai tinka saulės vonioms.

Gnejna_Bay_cliffs_eroding

 

Ramla Bay Beach - žinomas kaip gražiausias Gozo salos paplūdimys. Ramla įlanka yra ryškaeįus geltono smėlio, neįtikėtinai minkšto pėdoms, taip pat kristalinis skaidrus vanduo bei laukinės bangos. Ramla yra labai populiarus tarp turistų. Prie įėjimo į Ramla paplūdimį yra kavinė, baras bei ledų sunkvežimis. Kaip ir daugumoje Gozo salos vietų, Ramla įlanką sunku pasiekti automobiliu, tačiau yra gana reguliarus viešasis transportas, kuris sustoja greta paplūdimio.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Blue Lagoon Beach - Mėlynoji Laguna - bene vienas iš gražiausių ir populiariausių Maltos paplūdimių, turintis Karibų stiliaus žydrumo vandenį ir įsikūręs nedidutėje Komino saloje.  Sezono metu gali būti labai daug žmonių, ši vieta yra labai populiari, todėl čia plaukioja nemažai ir privačių jachtų, todėl reikia būti atsargiems.

blue lagon kolumbokeliones lt archyvo