Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Havajams aprašymo nereikia! Juos žino visi ir visi supranta, jog Havajai yra rojaus kampelis žemėje. Skrydžiai iš Rygos į Havajus - tik 530 eurų į abi puses. Skrendant iš Vilniaus, kaina pakiltų iki 590 eurų. Skrendant atgal bus 16h sustojimas Los Andžele, kuriame pakankamai laiko turėsite pasivaikščioti po žvaigždžių alėją bei kitas lankomas miesto vietas.

Havajai - Jungtinių Amerikos Valstijų pasididžiavimas. Havajai asocijuojasi su vieta, į kurią keliauti sau gali leisti ne kiekvienas. Taip ir yra! Skrendant iš Europos, retai galima pagauti pigius skrydžių į šias salas, kurios nuo Lietuvos nutolusios per 11 000km. Tai kraštas skirtas tiems, kuriems jau atsibodo keliauti į pietryčių Aziją ir norisi išmėginti kai ką naujo. Havajai yra banglentininkų rojus.

Kelionės data: Spalio 25 - lapkričio 12

Skrydžio maršrutas: Ryga - Kopenhaga - San Franciskas - Havajai - Los Andželas - Stokholmas - Ryga

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

havaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI