Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Siūlome apsilankyti antrojoje pasaulyje, pagal gyventojų skaičių valstybėje - Indijoje! Skrydžiai iš Rygos į vieną didžiausių Indijos miestų Mumbajų - tik nuo 449 eurų! 

Turbūt daugelis mano, jog Holivudas yra didžiausia pasaulyje kino indurstrija, tačiau tai ne tiesa. Indija yra didžiausia pasaulyje kino industrija, kuri įsikūrusi Mumbajuje arba kitaip vadinamame „Svajonių mieste“.  Seniau Mumbajus vadinosi Bombėjumi, todėl pirmoji „Bolivudo raidė yra B. Beveik visi Bolivude pastatomi filmai yra miuziklai.

Indija - valstybė, kurioje akivaizdžiai matomos dvi klasės, tai turtuoliai ir vargšai. Šioje šalyje yra daugiau nei milijonas milijonierių, bet taip pat milijonai žmonių, kurie per dieną uždirba vos kelis dolerius. Indija – didžiausia pasaulyje arbatos gamintoja. Arbata – populiariausias gėrimas šalyje.

Indija turi begalę garsių ir lankytinų vietų, todėl čia tikrai pamatysite daug įspūdį paliksiančių pastatų ir šventyklų.

Kelionės data:

Rugsėjo 20 - Spalio 5

Rugsėjo 20 - Spalio 7

Rugsėjo 20 - Spalio 10

Kelionės maršrutas: Ryga - Paryžius - Mumbajus - Paryžius - Ryga

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI