ITALIJA! Aplankome Veneciją, Veroną, Milaną – tik nuo 42 eurų už visus lėktuvų ir autobusų biietus!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Pasiūlymas romantikams bei Italijos gerbėjams, norintiems aplankyti šiaurinę Italijos dalį! Aplankome Venciją, Veroną bei Milaną - tik nuo 42 eurų už visus skrydžių ir autobusų bilietus!

Daugeliui apsilankyti Venecijoje — tarsi nusikelti du ar tris šimtmečius atgal. Mieste tvyro labai savita nuotaika.Ką pajusite Venecijoje — ramybė. Dauguma siaurų pėsčiomis vaikščioti skirtų gatvelių yra atokiau nuo vandens eismo, nebent tektų eiti palei kanalą arba pereiti per jį tipišku arkiniu akmens tiltu. Vienintelės motorinės transporto priemonės — valtys, mat keliai čia „grįsti“ vandeniu.

Venecija garsėja gondolomis – tačiau tai yra ir pati brangiausia susisiekimo priemonė mieste, nors, neabejotinai, ir pati romantiškiausia. Kiekvienais metais Venecija aplanko daugiau nei 15 000 000 turistų. Neveltui Venecija laikoma įsimylėjėlių miestu!

Skrydžio data:  vasario 3 - 10

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Primename, kad tai yra savarankiška kelionė! Kelionė prasideda Vilniuje, o pasibaigia Kaune!

Skrydis: Vilnius - Venecija
Perkame Ryanair

Autobusas: Venecija - Verona
Perkame Flixbus
Data: vasario 6

Autobusas: Verona - Milanas
Perkame Flixbus
Data: vasario 8

Skrydis: Milanas - Kaunas
Perkame Ryanair

Viešbučiai Venecijoje
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com