Kada lėktuvų bilietai pigiausi?

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Ne vieną kartą esame gavę užklausų dėl lėktuvų bilietų paieškos paskutinę minutę! Kodėl to nereikia daryti ir kada skrydžiai būna pigiausi, apie tai šiame straipsnyje.

Dažnas mūsų svetainės lankytojas, apimtas ekstazės dėl pamatytų labai pigių lėktuvo bilietų, paprašo mūsų pagalbos surasti pigiausius skrydžius. Tačiau dažno ieškančio pigių skrydžių klaida yra ta, jog ieškoma labai populiariu metu laikotarpiu, kai bilietai būna ypatingai brangūs.

Kelionės švenčių metu!

Jei jau sugalvojote keliauti, aplankyti giminaičių ar draugų švenčių metu, turite susitaikyti, jog už lėktuvo bilietus teks sumokėti daugiau nei įprastai. Brangiausi lėktuvo bilietai būna gruodžio antroje pusėje iki pat naujųjų metų. Kadangi šiuo metu būna labai didelė paklausa skrydžiams, todėl logiška jog ir kainos šokteli kelis kartus. Jei jau planuojate keliauti šiuo šventiniu laikotarpiu, pradėkite ieškotis bilietų likus dviems mėnesiams iki skrydžio datos!

tra

Kada ruoštis vasaros atostogoms?

Kiekvienas turbūt laukiame vasaros, nes tai asocijuojasi su geru oru ir atostogomis! O kada pagauti pigius skrydžius? Žinoma, geriausia būtų ieškoti porą mėnesių prieš prieš skrydžio datą, o ne laukti paskutinės minutės. Dauguma oro linijų, vasaros laikotarpio skrydžiais pradeda prekiauti jau nuo žiemos. Nuo to koks bus susidomėjimas tuo ar kitu skrydžiu, tai ir lems kainą. Žinoma jei likus mėnesiui iki skrydžio dienos, oro linijos bus išpardavusios tik mažą dalį bilietų, tai lems kainos mažėjimą, tačiau tokia pigių bilietų medžioklė gali kartais nusisukti prieš mus.

Geriausia, kai žmogus yra nusistatęs sumą, kurią gali sau leisti lėktuvų bilietams pirkti. Daug programų ir tinklalapių, kurios ieško pigių skrydžių, turi funkciją sekti skrydžio bilieto kainos kitimą. Tai labai naudinga funkcija tiems, kurie ieško sau palankios kainos. Jau esame kalbėję apie pirkimą bilietų paskutinėmis minutėmis. Tai jau yra tikrų tikriausia loterija, todėl jei galite sau leisti bet kada išvykti atostogų, šis būdas kaip tik Jums. Ne kartą taip pat minėjome, jog keliones reikia derinti prie pigių skrydžių, o ne atvirkščiai!

   Pigiausi skrydžiai ne sezono metu!

Taip, pigiausi skrydžiai yra tada kai pasiūla nėra tokia didelė, kaip įprastai tai yra sezono metu. Bet ar verta keliauti kai oro temperatūra nėra aukšta? Tai jau priklauso tik nuo Jūsų pačių! Žiemą, tokiose salose kaip Kipras, Malta, Kanarų salos, neretas atvejis, kai dienos metu oras sušyla iki 20 laipsnių. Žinoma visai kita kalba, kai keliaujate ne gulėti prie jūros, o keliauti po salą, nes mūsų manymu tai yra pats geriausias metas. Ne sezono metu neteks grūstis per minias žmonių, nes jų tiesiog nebus, taip pat daugumoje Europos muziejų, žiemą kainos būna daug žemesnės nei vasaros metu. Norintiems sutaupyti, keliauti žiemą tikrai puikus laikotarpis. Jei turite pastebėjimų ar patarimų keliaujantiems, galite atsiųsti mums juos e-paštu: kolumbokeliones@gmail.com arba tiesiog žinute į Facebook paskyrą.