Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Kiekvieną mėnesį gauname žinutes su klausimais: kaip surasti pigiausius lėktuvų bilietus? Kur ieškoti pigiausių skrydžių? Kaip ir beveik kiekvienoje mūsų naujienoje, rekomenduojame įsigyti programą Azuon! Apie ją jau kalbėjome straipsnyje: Programa, kuri Jums sutaupys šimtus eurų! Šiame straipsnyje parašysime apie kelias Azuon savybes, kurios atskleis, kuo ji skiriasi nuo kitų lėktuvų bilietų paieškos sistemų!

Kodėl verta įsigyti Azuon programą?

Visu pirma, kodėl Jums reikia būtent šios skrydžių paieškų programos? Programa nors ir mokama, tačiau ji padarys darbą per kelias minutes, o kartais ir sekundes! Turbūt daugelis esate praleidę ne vieną valandą, ieškodami optimaliausių bei pigiausių lėktuvų bilietų, be to tokius ir atradę, nebuvote užtikrinti jog tai buvo geriausias variantas! Todėl rekomenduoju tausoti savo laiką ir kartais nervus, o šį darbą palikti programai, kuri sudėlios Jūsų kelionės maršrutą daug greičiau nei tai darytumėte patys!

Kaip patogiai susikonfigūruoti Azuon programą? 

Pirmiausiai reikėtų nusistatyti kalbą, kuri yra Jums patogiausia. Lietuvių kalbos pasirinkimas taip pat galimas, todėl daug dalykų suprasite iš pirmo karto! Taip pat išsirenkame valiutą, kuria norėsite atsiskaityti. 

Pereikime prie pačios paieškos nustatymų:

1. Nustatome kelionės pradžios tašką!
Jei žinote tiksliai, iš kurio oro uosto norite skristi, tada pažymėkite miestą, iš kurio skrisite arba galite pažymėti visą valstybę, jei pvz.: gyvenate vidurio Lietuvoje ir Jums tinka visi Lietuvos oro uostai!

2. Renkamės kelionės tikslą!
Čia taip pat žymite vieną, kelis arba visą valstybę, jeigu Jums įdomūs visi tos valstybės pigių skrydžių pasiūlymai! 

3. Nustatome kalendoriuje datas, nuo kada iki kada mes norime keliauti, ir paieška Jums ieškos pigius skrydžius tik tame laiko tarpe! 

Žemiau matote mūsų paieškos rezultatą!
viensdunstrins

4. Nustatome, kokį laiko tarpą planuojame praleisti kelionėje! Žemiau esančiame pavyzdyje pažymėjome, jog norime praleisti nuo 1 iki 8 dienų! 

grizimas

5. Sekantis žingsnis būtų: pasirinkti laiko tarpą, kurį norime praleisti tarp persėdimų, kai keliaujame į miestą, į kurį nėra tiesioginių skrydžių! Kuo didesnis laiko tarpas, tuo daugiau šansų, jog programa ras pigesnius lėktuvų bilietus.

mals

Žemiau matote mūsų paieškos rezultatus! Jei pageidaujate vienos kelionės metu aplankyti kelis miestus, pažymėkite kuo didesnį laiko tarpą tarp persėdimų! 

vienssssTai yra paprasčiausi ir reikalingiausi Azuon programos nustatymai! Pati programa turi daug daugiau savybių nei buvo aprašytos šiame ir praeitame straipsnyje, tačiau su laiku bus aprašyta ir apie juos!
Tad rekomenduojame jau dabar pat nueiti į oficialų Azuon puslapį ir užsisakyti programą bei pradėti ieškoti pigiausių skrydžių savo artimiausioms kelionėms! Nepamirškite lankytis Kolumbokeliones.lt tinklalapyje bei dalintis įrašais su žmonėmis, kurie domisi kelionėmis, ir pamatysite, kad keliauti galima išties pigiau, negu gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio! Iki kito karto! 

 

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI