Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Šiandien jau skelbėme apie pigius tiesioginius skrydžius į Gran Kanariją iš Varšuvos! Atsirado dar pigesni skrydžiai - tik su vienu trumpu persėdimu skrendant į priekį bei tiesioginiu grįžimu į Varšuvą! Šių lėktuvų bilietų kaina yra tiesiog nereali ir siekia vos 60 eurų! 

Gran Kanarija yra trečia pagal dydį sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne, kuris yra Atlanto vandenyne, 210 km nuo šiaurės vakarų Afrikos ir už 4420 km nuo Vilniaus. Svarbiausias miestas – Las Palmas de Gran Kanarija.

Saloje galima rasti ir įkaitusio smėlio dykumų, ir subtropinių miškų, ir užgesusių ugnikalnių, ir kalnų. Per salos vidurį eina El Kumbre kalnų grandinė su aukščiausia salos viršukalne Las Nieves, siekiančia 2000 m. aukštį virš jūros lygio. Pušynus saloje keičia kavos, bananų plantacijos, abrikosų sodai, migdolų ir palmių giraitės. Tokios gamtos įvairovės tokiame nedideliame plote niekur kitur pasaulyje nerasite. Sala net vadinama miniatiūriniu žemynu, kadangi čia galima rasti įvairiausių klimato zonų.

Sakoma, kad Gran Kanarijoje – amžinas pavasaris, nes žiemą oro temperatūra nenusileidžia žemiau 20°C, vasarą retai viršija 30°C. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18°C žiemą ir 22°C vasarą. Vietiniai teigia, kad dėl palankaus vėjo Gran Kanarijoje buriuoti galima kasdien. 43 proc. salos teritorijos paskelbtos saugomomis gamtinėmis zonomis, čia įkurti net 8 draustiniai. Verta kovo mėnesį saloje pamatyti ir migdolų žydėjimo metą - kalnuose migdolai apaugę beveik visus šlaitus, tad žydint atrodo tarsi jie būtų padengti sniegu.

Kelionės data: Birželio 6 - 15

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame čia! Lėktuvų bilietus į Gran Kanariją, perkame pagal žemiau pateiktą pavyzdį!

granViešbutis

Tai savarankiška kelionė, todėl kur gyvensite priklausys tik nuo jūsų! Jei ieškote nebrangios nakvynės, siūlome peržiūrėti šį pasiūlymą!

das

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI